Акціонерами ВАТ «Універсал Банк» ухвалено рішення про затвердження результатів розміщення акцій та звіту про результати їх розміщення.

13 июня 2008, 09:08
0
10

Рішенням акціонерів затверджено результати розміщення простих іменних акцій ВАТ «Універсал Банк» загальною номінальною вартістю 350 млн.гривень

На щорічних зборах акціонерів ВАТ "Універсал Банк" 20 березня 2008 року було прийняте рішення про збільшення капіталу до 837,712 млн. грн. Відповідно до стратегії розвитку Універсал Банку, статутний капітал банку збільшиться на 350 млн. грн.

 

На позачергових зборах акціонерів банку 12 червня 2008 року затверджено результати закритого розміщення простих іменних акцій ВАТ "Універсал Банк" додаткової сьомої емісії та звіт про результати розміщення акцій. Внаслідок цих рішень до Статуту ВАТ "Універсал Банк" були внесені відповідні зміни.

 

Нагадаємо, що статутний капітал Універсал Банку буде збільшено за рахунок зростання кількості акцій існуючої номінальної вартості на 35 млн. простих іменних акцій. Закрите розміщення акцій було завершено 6 червня 2008 року.

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях