Військовослужбовці Збройних Сил України, які проходять службу в гарнізонах Південного регіону України до початку 2009 року отримають 577 квартир

7 ноября 2008, 16:08
0
4
Військовослужбовці Збройних Сил України, які проходять службу в гарнізонах Південного регіону України до початку 2009 року отримають 577 квартир

“Згідно із затвердженим Міністром оборони України Планом-графіком, до початку 2009 року новосілля повинні відсвяткувати 577 сімей військовослужбовців, які проходять службу в гарнізонах Південного регіону України”.

Про це повідомив начальник Південного управління капітального будівництва В’ячеслав Шандрик.

За його словами, головним джерелом фінансових асигнувань на виконання Плану-графіку залишається загальний фонд. Але на сьогодні сума видатків не відповідає реальній потребі. Адже, враховуючи великий рівень інфляції, лише за останні роки собівартість будівництва житла збільшилась у 4 рази.

Крім того, виконання плану поточного року залежить від затвердження народними депутатами законопроекту щодо внесення змін до Державного бюджету на 2008 рік.

– Цим документом передбачено виділення Південному управлінню капітального будівництва для розрахунку з підрядниками додатково 50 мільйонів гривень. Адже наявних 75 мільйонів гривень, за теперішніми розцінками, явно не вистачає, – наголосив начальник Південного управління капітального будівництва.

Як підкреслив В’ячеслав Шандрик, перешкодою на шляху до реалізації запланованого постає проблема, пов’язана з умовами та методами фінансування. Адже цільова програма щодо забезпечення житлом військовослужбовців не зазнала суттєвих змін, починаючи з 1999 року, коли вона була прийнята Кабінетом Міністрів України. Відповідно до неї щороку Міністерству оборони України виділяється 350 мільйонів гривень за загальним фондом та близько 100 мільйонів гривень за рахунок спецфонду.

Остання цифра є приблизною, бо напряму залежить від відсотка реалізації військового майна та відчуження об’єктів нерухомості, а останнім часом у оборонного відомства зі складанням відповідних договорів виникли певні труднощі. Адже потенційний покупець прагне придбати майно за нижчою, ніж ринкова, ціною, з чим Міністерство оборони не погоджується.

Взагалі ж, як підсумував В’ячеслав Шандрик, на даний час розроблені та затверджені програма та проектно-технічна документація передбачають будівництво багатоповерхівок у Одесі з розрахунку на 882 квартири. Саме стільки новоселів при належному рівні фінансування може з’явитись у Південній Пальмірі вже до 2010 року.

За інформацією начальника Південного управління капітального будівництва, з 1 липня 2003 року, коли було створено цю установу, в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській та Херсонській областях було здано в експлуатацію під заселення  2200 квартир.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях