Компанія Horizon Capital залучила $390 млн. для нового фонду прямого інвестування

10 ноября 2008, 11:28
0
9
Компанія Horizon Capital залучила $390 млн. для нового фонду прямого інвестування

Horizon Capital, одна з провідних компаній з управління фондами прямого інвестування у регіоні, оголосила сьогодні про завершення процесу залучення інвесторів до свого нового фонду, Emerging Europe Growth Fund II, LP (EEGF II), загальний розмір якого складає $390 млн.

Широка група інвесторів нового фонду включає в себе інституційних інвесторів, міжнародні фінансові установи, сімейні офіси та власників великого приватного капіталу із Сполучених Штатів та країн Європи.

Спочатку Horizon Capital планувала залучити $300 млн., але за дев’ять місяців зацікавленість інвесторів значно перевищила цю суму, в результаті чого розмір фонду EEGF II складає $390 млн.  "Зацікавленість до країн з економікою, що розвивається, з боку північноамериканських та європейських інвесторів перевищила наші початкові очікування, і ми вважаємо, що остаточний розмір [фонду] цілком відповідає нашій інвестиційній стратегії", - заявила Наталія Яресько, Керуючий партнер Horizon Capital.  "Ми переконані, що ринок надасть нам значну кількість можливостей для інвестування за більш розумними цінами, враховуючи світову економічну кризу. Ми дуже задоволені тим, що нам вдалося зберегти ключових інвесторів, які брали участь у EEGF, таких як The Church Pension Fund, Amanda Capital, C.V. Starr та FMO, і водночас залучити нових інвесторів для EEGF II, таких як Industriens Pension (Данія), Alpha Associates (Швейцарія), UTIMCO (США) та Міжнародна фінансова корпорація (МФК).  Багато з інституційних інвесторів, залучених до цього фонду, здійснюють свою першу інвестицію у регіоні, і ми вдячні їм за їх впевненість в нашій команді, стратегії та високу оцінку попередніх успіхів". Horizon Capital здійснювала залучення інвесторів за сприяння британської компанії Somerset Capital.

Один з інвесторів у новий фонд, Їркі Орпана, Директор Amanda Capital,

сказав: "В умовах складної глобальної фінансової ситуації пряме інвестування у цьому регіоні буде відігравати дуже велику роль у перспективі. Кредитні ресурси є менш доступними; компанії більшою мірою готові залучати прямі інвестиції для фінансування свого бізнесу з розумними очікуваннями щодо їхньої оцінки. Враховуючи те, що регіональний ринок значною мірою є недостатньо освоєним у багатьох сферах, ми з оптимізмом дивимось на перспективи EEGF II".

EEGF II буде здійснювати інвестиції у розмірі від $15 млн. до $40 млн., націлені на розширення бізнесу та  викуп контрольних пакетів акцій таких компаній в Україні, Молдові та Білорусі, які можуть стати лідерами відповідних ринкових сегментів завдяки значним конкурентним перевагам.

Серед секторів економіки, що становлять найбільший інтерес для фонду, є виробництво споживчих товарів та послуг, фінансові установи та виробництво промислових товарів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях