Літні майстер-класи «ИНТАЛЕВ»: як зміцнити фінанси й посилити продажі

10 июля 2009, 12:19
0
7
Літні майстер-класи «ИНТАЛЕВ»: як зміцнити фінанси й посилити продажі

Консалтингова компанія «ИНТАЛЕВ» запрошує Вас відвідати низку мастер класів на теми фінансів і продажів, що відбудуться у Києві 15-16 липня 2009 року.

Попередні підсумки першої половини 2009 року, без апеляції й оскарження, представили кожній компанії право на вибір: виживати чи розвиватися. Як оперативно змінити тактику дій, які висновки зробити, як підвищити внутрішню ефективність компанії й отримати результат від змін вже до кінця року. Ці питання задає собі кожен успішний керівник. Консалтингова компанія «ИНТАЛЕВ» запрошує Вас відвідати низку мастер класів на теми фінансів і продажів, що відбудуться у Києві 15-16 липня 2009 року.

15 липня відбудеться майстер-клас «Управління фінансами. Ефективне планування» (http://www.intalev.ua/index.php?id=26986).
В рамках майстер-класу провідні експерти поділяться досвідом впровадження й автоматизації системи управління фінансами, покажуть найбільш швидкі й результативні методи її забудови. Компанія «ИНТАЛЕВ», яка має досвід реалізації більше 600 проектів з оптимізації фінансового управління, надасть найкращі практики побудови системи планування, платіжного календаря й консолідації звітності в компаніях і холдингових структурах. Докладніше... (http://www.intalev.ua/index.php?id=26986)

Не менш гостра тема, в умовах економічної нестабільності, – ефективні відносини з клієнтами й посилення продажів. Впровадити систему управління продажами на методологічному, функціональному рівні та її автоматизувати – значить запустити «машину продажів», яка не залежить від погодних умов і людського фактору.

16 липня на майстер-класі «Як збільшити продажі в три рази? Чіп-тюнінг машини продажів» (http://www.intalev.ua/index.php?id=26985), учасники дізнаються, як сформувати комплексну систему продажів на підприємстві й збільшити їх у найкоротший термін. Докладніше... (http://www.intalev.ua/index.php?id=26985)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях