DIGITAS уже в Україні

22 сентября 2009, 14:49
0
4
DIGITAS уже в Україні

\r\nПровідне міжнародне цифрове агентство починає роботу в складі Publicis Groupe Ukraine

Найбільший в країні комунікаційно-рекламний холдинг Publicis Groupe Ukraine створив новий підрозділ – цифрове агентство повного циклу DIGITAS. Інвестиції в цей напрямок планувалися вже рік тому, але стали можливими лише зараз, коли ситуація в українській економіці та рекламній галузі зокрема стабілізувалася.

Генеральний директор Publicis Groupe Ukraine Олег Попенко вважає, що
DIGITAS – це прототип агентства майбутнього, здатного відповісти на головні виклики рекламної галузі: обвал ефективності прямої реклами та перетікання аудиторій масових медіа в інтернет, де вони розпорошуються поміж тисяч і тисяч переважно нішових ресурсів.

DIGITAS у світі – лідируюче цифрове агентство з 30-річним досвідом роботи на найрозвиненіших ринках, яке з 2007 року належить Publicis Groupe. Розроблені агентством інструменти та досвід рекламних кампаній заклали підвалини для швидкого і успішного початку роботи компанії в Україні.

Очолив український DIGITAS Максим Макаренко, який останні чотири роки керував агентством «Ехо», а до цього збагатився досвідом в командах Provid/BBDO, Initiative Media, Actis/Armitage. “Завдання, яке стоїть перед DIGITAS – поставити інтернет, мобільні та інші новітні цифрові технології на службу клієнтам Starcom і MediaVest, вирішуючи при цьому увесь спектр завдань, пов’язаних із стратегічним плануванням кампаній, баїнгом та розміщенням реклами.” - каже Максим.

Стратегія розвитку Publicis Groupe в усьому світі передбачає суттєве зростання ролі та частки цифрових каналів. Український офіс групи має намір вивести свою нову компанію цифрових комунікацій DIGITAS в лідери національного рекламного ринку, до яких вже належать інші агентства холдингу – медійні (MediaVest, ZenithOptimedia, Starcom), креативне (Saatchi&Saatchi) дослідницьке (Cortex) та спеціалізовані.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях