UA
 

В Україні стартує спортивний риболовний турнір з призовим фондом в 1 мільйон гривеньРеклама

Корреспондент.net,  10 марта 2021, 14:25
0
1298
В Україні стартує спортивний риболовний турнір з призовим фондом в 1 мільйон гривень
Фото надано рекламодавцем

25 найкращих спортивних риболовних екіпажів змагатимуться у боротьбі за головний приз UFL 2021 - турніру із спортивної риболовлі на хижу рибу з човна.

Риболовний спорт в Україні і у всьому світі набирає обертів! Найпопулярніші чемпіонати, що проходять у США, Європі відвідують мільйони людей, а в Україні змагання вже збирають сотні учасників та тисячі глядачів. Цього року турнір дасть змогу виграти гідний грошовий приз завдяки підтримці Генерального партнера  заходу – Мужнього бренду КОZАЦЬКА РАDA!

Команда бренду прийняла рішення підтримати змагання Ukrainian Fishing League так, як завжди підтримує українські цінності: свободу, волю, братерський характер та незламний дух української нації. Спритність у риболовній справі відточували ще козаки, за часів, коли вони займались риболовною справою, яка приносила їм великий дохід, завдяки чому вони змогли забезпечувати себе  їжею, одягом та кращою зброєю. Сьогодні козацькі навички відроджуються у сучасних та прогресивних українцях, а традиція рибалити переросла у професійний спорт та серйозне суперництво!

Ukrainian Fishing League, вже 5-й рік поспіль проводить турнір, що з кожним роком зростає та збільшує кількість відвідувачів. До участі у змаганнях долучаються кращі риболови-спортсмени України, які представляють нашу країну на міжнародних чемпіонатах зі спортивної риболовлі. Турнір UFL проводиться протягом року у 2 етапи навесні та восени, кожен етап змагань триває 4 дні (день тиші, 1-й, 2-й та 3-й тур етапу). У змаганнях беруть участь 25 кращих команд України.

Для проведення змагань обираються найбільші водосховища України, а учасників приймають комфортабельні бази відпочинку.

На час турніру кожен човен обладнується відеокамерами та GPS-трекерами, також змагання фільмуються командою відеооператорів та фотографів. Відеоролики транслюються на YouTube–каналі, фейсбук-сторінці, в ефірі телеканалу "ТРОФЕЙ" та у соцмережах "Ukrainian Fishing League".

 

За результатом змагань визначається кращий екіпаж року, який отримує грошовий приз у розмірі 1 000 000 грн!

Команда партнерів заходу бренду КОZАЦЬКА РАDA пройнялась захопленням спортсменів і вирішила зробити власну нагороду -  Кубок КОZАЦЬКА РАDA! Це особлива відзнака – "Кубок з вражаючою, хижою щукою". Її  виготовили майстри з кування та обробки металу, а матеріалом послужили ексклюзивні автомобільні елементи:  коробка передач, шестерня, варіатор, різноманітні запчастини та ланцюг завдовжки 250 ланок, з якого на "щуку" пішло близько чверті. Таким чином цей справжній, чоловічий витвір мистецтва завжди буде приваблювати погляди та надовго залишиться у своєму ідеальному та філігранному вигляді.

Окремими кубками бренд відзначить кращих рибалок за результатами етапу  у номінації Big Fish - найбільша спіймана риба!

Змагання з ловлі хижої риби - це боротьба, сила, опір, прояв характеру, ті риси, які властиві прихильникам бренду КОZАЦЬКА РАDA. Оскільки це - спортивна риболовля, тобто вся спіймана риба відпускається назад у свою стихію, тому у змаганнях діє головний принцип: "Спіймав-Відпусти!"

Долучайтесь до спортивного руху рибалок та слідкуйте за анонсами турнірів:

UFL - ПЕРШИЙ ЕТАП ТУРНІРУ 2021
17-20 березня
2021 року, пройде на території готельно-ресторанного комплексу "Perlyna Resort" (Черкаська область, с. Сокирна, вул. Польова, 40);

UFL - ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ТУРНІРУ 2021
9-12 листопада
2021 року, на території готельно-ресторанного комплексу "Perlyna Resort" (Черкаська область, с. Сокирна, вул. Польова, 40).

Трансляція - ТК "Трофей"
Прямі ефіри на YouTube-каналі "Ukrainian Fishing League": 
КОZАЦЬКА РАDA

Адреналін, драйв та справжня суперницька боротьба попереду! Приєднуйтесь до турніру UFL 2021 та вболіваєте за переможця, який отримає у подарунок 1 000 000 грн. та цінні подарунки від Генерального партнера - Мужнього бренду КОZАЦЬКА РАDA.

 
ТЕГИ: алкогольрыбаводкариболовля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.