Істинний Маразм добавил комментарий к статье
ЦИК отказал в регистрации Панфиленко, Тереховой и Грабару
Швець на прізвисько "Адідас"
Неподалік від Нюрнберга, у невеликому баварському містечку Герцогенаурах (Herzogenaurach), у родині шевця жили два брати - Адольф (1900–1978) і Рудольф (1898–1974) Дасслери. Молоді люди - Аді й Руді, як називали їх вдома - працювали разом з батьками, їхнє сімейне підприємство виготовляло тоді домашні тапочки. У 1918 році родина Дасслерів переїхала до Львова і тут продовжила свою шевську справу. Порадившись з батьком брати починають роботу з виготовлення гімнастичних тапочок, а потім і спортивного взуття з нерівною горбкуватою підошвою для бігунів-спринтерів. Це саме вони винайшли бутси для футболу зі змінними шипами.
Їх перша майстерня з виготовлення спортивного взуття знаходилась власне у Львові по вулиці Коперника, навпроти палацу графів Потоцьких, у подвір'ї будинку, де тепер "Родовід Банк". Згодом Дасслери відкривають ще кілька майстерень в районі сучасної вул. Жовківської. Незабаром усі місцеві спортивні команди стали їх замовниками. Почувши про якісні вироби від Адідаса, як прозвали у Львові молодого Адольфа Дасслера, до фірми "Дасслер" почали приїжджати покупці і з інших міст. Так тривало аж до 1933 року, тоді родина Дасслерів знову переїхала до Німеччини, залишивши налагоджене виробництво своїм львівським колегам.
Проте у 1948-му році брати розійшлись і кожний почав випуск спортивних товарів уже під своєю власною маркою: Руді заснував фірму "Puma", Аді створив фабрику "Adidas", емблемою якої стали всім відомі три смужки, що пов'язано з технологічним процесом виготовлення спортивного взуття, для якого потрібно було власне три смужки шкіри. Після від'їзду родини Дасслерів на батьківщину розгорнута ними шевська справа у Львові не занепала. На базі майстерень було відкрито взуттєву фабрику "Прогрес", яка розвинулась у 60-х роках минулого сторіччя в одне із найбільших у СРСР підприємств. Тисячі людей ходили в спортивному взутті від "Прогресу", навіть не підозрюючи, що значною мірою зобов'язані за це двом братам-шевцям, один з яких мав прізвисько Адідас. До речі фірмовим знаком "