Славицька Антоніна
Украина, Киев
4 августа 2022, 11:53

Членство України в ЄС: примарна перспектива чи обіцянка майбутніх складнощів?

23 червня лідери Європейського союзу на саміті в Брюсселі одноголосно затвердили рішення надати Україні статус кандидата на вступ
22 июля 2022, 15:56

Людина і паспорт: хто і як може позбавити нас громадянства України?

Сьогодні поговоримо про алгоритм анулювання для особи громадянства України
20 июля 2022, 14:45

Коли кількість не означає якість: скільки ще змін витримає КПК?

З моменту проголошення по всій країні воєнного стану зміни до кодексу вносили вже щонайменше вісім разів
19 августа 2019, 17:03

ПРИПИНЕННЯ ЗАКОНОДАВЧОГО «СПАМУ»: ПЕРШОЧЕРГОВІ КРОКИ

Хочу нагадати, що зовсім нещодавно представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук говорив про необхідність прийняття напрацьованого блоку законопроектів, що стосуються реформи регламентних процедур в парламенті. Зокрема - «щоб більше в парламенті не було “депутатського спаму”.
10 июля 2019, 18:26

МИРНІ ЗІБРАННЯ: ДЕ Ж ЗАКОН?

Депутати Верховної Ради восьмого скликання неодноразово заявляли про необхідність законодавчого врегулювання питання мирних зібрань в Україні.
29 июня 2019, 17:34

Стаття 375 Кримінального кодексу України: to be or not to be

Сьогодні вкотре в юридичних колах актуалізувалася дискусія: бути чи не бути 375 статті (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) ККУ взагалі? А чи потрібна така «палиця для биття» суддів? В тому, що згадана стаття часто-густо використовується неправомірно, сумнівів немає. Днями на цьому наголосив і Голова Ради суддів України. Він сказав буквально таке: «зараз правила статті 375 КК України починають використовувати, щоб роками тримати суддю під страхом кримінальної відповідальності із надуманих підстав».