София Шевченко
Украина, Одесса
Вчера, 21:09

Пропаганда или сенсация: как российские СМИ освещают протесты в США

На фоне последних событий в США, резко активизировались прокремлевские издания, в том числе и в Украине.
3 июня 2020, 19:33

Найманці Путіна, або як Пригожин м’ясорубку в Сирії влаштував

Свої амбіції Кремль не завжди може реалізувати офіційними заходами та засобами. Але і відступитися від своїх забаганок для російської влади неприпустимо. І тут на допомогу приходять "іхтамнети".
3 июня 2020, 15:09

Присутствие ЧВК как индикатор интересов России

Кремль, преследуя на международной арене как государственные цели, так и корпоративные интересы российской элиты, часто прибегает к услугам ЧВК, которые используются либо тайно, либо неофициально.
2 июня 2020, 20:42

"Технологічні прориви" РФ, як черговий етап пропаганди

З'ясовується, що від російського в апаратах ШВЛ «Авента-М» тільки назва. Все інше - китайське. В Росії їх лише збирають. Тобто нарощування випуску устаткування - це нарощування поставок з Китаю.
1 июня 2020, 17:17

Хакери публікують листування кремлівських політтехнологів щодо інтелігенці Росії

Ті соловйови-скабєєви, що панують на екранах в Росії, розраховані на невибагливий маргінальний смак більшості населення, “но это большинство не ресурсное с точки зрения охраны системы..."
28 мая 2020, 16:14

Скільки коштують 11 "європейських друзів Путіна"

Європейські націоналістичні політичні та громадські об’єднання все частіше стають легкою здобиччю Кремля, який маючи потужні фінансові важелі впливу, перетворює їх на своїх слухняних маріонеток.
28 мая 2020, 14:53

Епоха Путіна закінчується?

Сама пірамідальна структура імперії тріщить по швам. Регіональна влада навряд чи зможе самотужки вивести свої території із системної кризи та погасити неминучий соціальний вибух серед населення.
26 мая 2020, 21:18

Пропаганда і маніпуляції Кремля: цікаві факти зі зламаної пошти Бориса Рапопорта

На невідповідність цифр про смертність від коронавірусу та інші статистичні байки Кремля звернули увагу навіть російські демографи.
26 мая 2020, 16:12

Хакери публікують листування кремлівських політтехнологів щодо змін Конституці]

Матеріал охоплює період, в який кремлівські політтехнологи працювали над організацією голосування щодо змін у Конституцію, які надають можливість залишитися при владі нинішньому президенту Росії
25 мая 2020, 17:48

Операція з купівля Кремлем Молдови зупинена

Український сценарій стосунків з Москвою став наукою та застереженням для країн, які розглядали можливість співпраці з Росією … проте не для Молдови.