Блок Кэн
23 октября 2017, 10:37

ДНР сьогодні: «беда», чи «порядок»?

Після анексії Росією Криму в східних областях України почали активно діяти сепаратистські угрупування на чолі колишнього сторожа та дрібного чиновника-корупціонер.
18 октября 2017, 11:54

Як розвивається ЛНР за керівництва голови так званої народної республіки

В сучасних глобальних реаліях відбуваються різні негативні процеси, серед яких спостерігаємо розпад держав, анексія певними країнами частин інших, або добровільне відокремлення.
11 октября 2017, 10:47

Економіка України сьогодні: спад, чи зростання?

Сучасні реалії, з якими стикнулася Україна, зокрема, анексія Російською Федерацією Кримського півострова, ведення воєнних дій на сході, зниження курсу гривні, зростання бідності населення, диктують умови ведення зовсім нової державної політики, і відповідні зміни відбуваються.
4 октября 2017, 10:25

Отпуск в Мариуполе

Хоть я и родом из города сталеваров, но живу в Киеве еще со студенческих времен. Всем нам прекрасно известна ситуация на востоке страны, вот я и не навещал родителей уже три года.
15 сентября 2017, 09:41

Сучасний розвиток економіки України, або «крізь асфальт»

Як кожен пересічний громадянин нашої країни часто задаюсь питанням: «що хороше з нашою країною може відбуватись зараз?». Адже у нас іде неоголошена війна з Росією, відбувається девальвація національно
18 августа 2017, 14:54

«БЕЗВИЗОВЫЕ» ОЖИДАНИЯ. ЧТОБЫ ИЗМЕНИТЬ МИР, НАДО ЕГО УВИДЕТЬ

Не так давно Президент Украины на границе со Словакией открыл ту самую долгожданную «дверь в Европу». Более ста тысяч украинцев пересекли границу Еврозоны за этот короткий период.