Борознюк Александр
Украина, Киев
6 сентября 2017, 23:11

Не оновлювані «Нові обличчя» або трамплін для комерції - 2

На моє глибоке переконання, сила, про яку йтиме мова далі, не зважаючи на складності, з якими вона стикається і до цього часу, в змозі блокувати всі незручні для неї теми навіть зараз.
19 октября 2016, 15:10

Не обновляемые «Новые Лица» или очередной трамплин для коммерции.

А звучит это так, что все - самоуправлению в Буче конец! Да с чего вы взяли? Есть замы, есть другие, также достойные депутаты, которые не меньше переживают за благосостояние жителей Бучи.
6 октября 2016, 10:11

Чи належим ми самі собі?

Основні цілі зомбування – це створення суспільства споживання. Створення керованого суспільства, поведінка якого легко програмується, аж до самознищення.
25 августа 2016, 22:57

Все пройдет….и это тоже пройдет.

Историки утверждают, что фраза «все пройдет, и это тоже пройдет», была написана на кольце царя Соломона. И каждый в эту фразу вкладывал и вкладывает свое понимание, согласно текущему моменту жизни. Но основной посыл; все не вечно и каждый из нас тоже.
21 августа 2016, 21:46

ТЕПЕР МИ ВЛАДА….

Другий день фейсбук спільнота, і не тільки, нашого славного міста Фастів обговорює та коментує відео за участю депутатів Фастівської міської ради Олександра Хапанцева та Максима Половка. https://www.youtube.com/watch?v=J7nIH65AQr8