Лавченко Cергей
11 июня 2021, 17:34

Ролан Гарос залишається на Discovery в рамках угоди з FFT

Discovery укладає нову довгострокову угоду на багатоплатформові права з Fédération Française de Tennis для розширення покриття світового класу заради мільйонів глядачів по всій Європі.
11 июня 2021, 14:04

Віландер та Еверт закликали розглянути залучення «Соколиного Ока» для змагань

Еверт, зазначила, що була шокована, коли було показано, що позначка була показана, як аут після того, як суддя показав, що м’яч потрапив в корт, і я думав, що вона, можливо, не виграє хоча і змогла.
3 июня 2021, 10:50

6 июня премьера на Discovery: «На дне океана»!

Океан всегда завораживал и манил человека. Этот огромный, полный жизни мир окутан множеством тайн. Именно поэтому команда экспертов намеревается изучить самые глубокие точки пяти океанов мира.
1 июня 2021, 08:57

Асортимент кавових напоїв з льодом бренду HELL поповнився двома новинками

Відтепер Ви маєте змогу насолоджуватися абсолютно новими кавовими напоями з льодом ENERGY COFFEE, на які ви так чекали, навіть якщо у Вас чутливість до/непереносимість лактози
27 мая 2021, 11:49

Eurosport розширює контент для глядачів турніру Роллан-Гаррос

Eurosport стане кращим місцем для любителів тенісу, які хочуть насолодитися чемпіонатом Ролан-Гаррос у 2021 році: 350 годин ефіру, безліч нових, оригінальних форматів, які будуть доповненням до подій.
25 мая 2021, 10:27

AMC Ukraine & The Baltics - Июнь 2021

Новинки программы
19 мая 2021, 13:14

VMware Cloud Foundationon HPE Synergy — хмари з погодженим рівнем обслуговуваня

НРЕ вперше представила світу нову платформу Synergy, це справило на ринку великий фурор. Цей крок ознаменував намір НРЕ вийти у нову галузь інфраструктурних рішень — компонованної інфраструктури.
19 мая 2021, 11:23

ЕКСПЕРТИ ДЛЯ ЕВРОСПОРТ: ПРО ШАНСИ РАФАЕЛЯ НАДАЛЯ НА ПЕРЕМОГУ В РОЛАН ГАРРОС

Лише тиждень лишається до початку Ролан Гаррос і зростає інтрига навколо участі Рафаеля Надаля в турнірі. Експерти Михайло Звєрєв і Борис Бекер розповіли Евроспорт своє бачення шансів Рафаеля Надаля.
13 мая 2021, 12:48

EUROSPORT ТА GCN ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ, ЩОБ НАДАТИ ГЛЯДАЧАМ НЕЙМОВІРНИЙ ДОСВІД ПЕРЕГЛЯДУ

У 2021 році Eurosport та Global Cycling Network (GCN) об’єднуються, щоб надати неперевершений досвід перегляду велозмагань Джиро д'Італія шанувальникам по всьому світові.
12 мая 2021, 11:01

VMware Cloud Foundationon HPE Synergy — cтворення гібридних хмар

Коли компанія Hewelett Packard Enterprise вперше представила світу нову платформу Synergy, це справило на ринку великий фурор. Цей крок ознаменував намір НРЕ вийти у нову галузь інфраструктурних рішень — компонованої інфраструктури. Шість років потому HPE Synergy залишається одним із найбільш популярних рішень для ЦОД, що допомагає замовникам досягати нових результатів. Завдяки чому платформі вдалося здійснити революцію на ринку?