Максим Романський
Украина,
16 января 2018, 19:30

НА ТОБІ НЕБОЖЕ, ЩО МЕНІ НЕ ГОЖЕ

Насправді ж, така заява видається подачкою з барського плеча без деокупації Донбасу та повернення під контроль України Автономної Республіки Крим.
12 января 2018, 12:16

Державна мова – запорука державозбереження!

Важливим компонентом національної культури народу є його мова, яка формується разом із утворенням етносу.
11 января 2018, 15:31

ВІДХІД ВІД СВЯТКОВОГО «ПРИХОДУ»

Не мають спокою ні вдень, ні в ночі, ні навіть на Різдвяні канікули політикани Російської Федерації та ті зрадники, що примазалися до них після анексії Криму.
9 января 2018, 15:05

УКРАЇНА В КОЖНОМУ З НАС

Таким чином, для більшості опитаних Україна - це їхня батьківська земля з національними традиціями, багатовіковою історією та боротьбою за право бути незалежною.
7 ноября 2017, 15:18

ГОЙДАЛКИ СЕРБСЬКОЇ ДИПЛОМАТІЇ

Російська Федерація, рятуючи себе від неминучого краху, хапається за будь-яку, на її думку, рятівну соломинку та продовжує розхитувати ситуацію навколо Українського питання на Європейській арені.
21 октября 2017, 12:07

ЛЕВІАФАН

Я не берусь давати правову оцінку діям екс-президента Грузії та екс-голови Одеської ОДА пана М.Саакашвілі. Але, сподіваюсь, не екс-друга України, про любов та відданість до якої він неодноразово заявляв. Позиціонуючи себе другом, варто було б зважувати на наслідки своїх вчинків і на те, як вони вплинуть на імідж друга.
18 сентября 2017, 13:11

СВЯЩЕННА ПАМ'ЯТЬ

Так, саме сьогодні, в ХХІ столітті Україну змушують ті, хто улесливо називав себе братом, відстоювати своє право на існування, самовизначення та процвітання.
28 августа 2017, 14:25

ПОЛІТИКА ЗА МЕЖЕЮ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ

Інтернет простором ширяться новини, які важко віднести до ТОПових, вони скоріше носять другорядний характер, але залишати їх поза увагою не варто оскільки країна з якої надійшли новини – Німеччина. Саме вона є однією з ТОПових країн Європи у підтримці України в протистоянні з російською агресією.
22 августа 2017, 11:03

СТАРА КАЗКА НА НОВИЙ ЛАД ВІД «БРАТІВ ФСБШНИКІВ»

Обіцянки, якими заманювали на «референдум» Кримців виконати не можливо як з технічної точки зору, так і економічної. І таких прикладів достатньо у джерелах з вільним доступом: відкритий з помпою та широко розпіарений енергетичний міст не працює на заявлену потужність не дивлячись на возвеличення досягнень російської науки, транспортну артерію через Керченську протоку не побудовано і є сумніви в її доцільності та економічній ефективності тощо.
2 августа 2017, 18:56

Возвращение в пустоту

С началом оккупации Крыма «подполковник» начал активно искать место под солнцем. Говорит, что боялся потерять должность.