Микола Катеринчук
Украина, Київ
16 ноября 2018, 12:54

Великі імітатори

Не продавайте своє майбутнє і майбутнє своїх дітей! Україна – багата країна. Її роками обкрадають, а вона стоїть, виживає, намагається процвітати. Ще одного олігарха при владі вона не витримає.
26 октября 2018, 14:36

Виборчій реформі потрібна енергія людей

Я вірю, що колись чинна модель влади піде в небуття. І нашим дітям не доведеться виходити на вулиці, щоб вимагати поваги від влади. Ми хочемо європейську країну, а вона починається з кожного з нас!
19 октября 2018, 14:53

Демократія бідних

Щоб з’явились гроші на пенсії, потрібно, щоб росла економіка. І не на 3%, як заклали в бюджет. А набагато більше. Ви уявляєте який би ріст був, якби не розкрадали держбюджет! Якби боротьба з корупцією відбувалась хоча б на 50%!
8 октября 2018, 12:46

АнтиЄвропейська парковка

Ми живемо в країні, де закони виконуються наполовину. Або як у тій приказці: друзям – все, а ворогам – закон. Скільки вже влада буде ставитись до власного народу, якому має служити, як до ворога?
21 сентября 2018, 14:08

Звернення Президента Паралельної Реальності

Будь-який рух до Європейського Союзу, навіть вписаний золотими літерами у Конституцію, неможливий без дотримання фундаментальних прав і свобод людини, без демократичного розвитку, без верховенства права. А це саме те, що руйнував і продовжує робити чинний президент.
14 сентября 2018, 11:46

Гоголь, Порошенко і «мертві душі»: як президент збирається виграти вибори

Голови державних обласних та районних адміністрацій отримали вказівки з Банкової сформувати списки виборців таким чином, щоб на кожні 25 тисяч виборців у списках з’явилась одна тисяча мертвих
30 августа 2018, 12:55

Страх і ненависть на Банковій

До речі, якщо вже йдеться про загрози національній безпеці, - а що там з купівлею телевізійних каналів російськими пропагандистами за мовчазної згоди президента?
27 августа 2018, 12:52

Парламентські вибори 2019: політична корупція чи боротьба ідеології?

Політична корупція навчилась пристосовуватися все більше. Вона резистентна до методів боротьби з нею, які імітує влада, наче сучасна супербактерія, резистентна до найсучасніших антибіотиків.
20 июля 2018, 16:41

Свобода слова: поважати народ правдою

Боротьба за медіаресурси набирає обертів, чинна влада хоче отримати повний контроль над «четвертою владою», щоб гарантувати на виборах – і президентських, і парламентських – перемогу тим, хто повністю «облажався».
13 июля 2018, 12:50

Результати роботи парламенту: розбіг на гривню, удар на копійку

Верховна Рада перетворилась на орган підкилимних домовленостей. На інструмент кришування, відстоювання бізнес-інтересів, розподіл ресурсних потоків. Яскравою ілюстрацією є два останніх пленарних тижні, коли депутати шукали спосіб оновити (читай – привласнити) ЦВК.