Леонід Кожара
Украина, Київ
9 ноября 2018, 09:10

"Гибридная война" или международное право: где выход из тупика на Донбассе?

Более 10 тысяч украинцев погибли в конфликте на востоке страны. Казалось бы, Киев как никто другой, должен быть заинтересован в мирном урегулировании. Но власти совсем не интересен немедленный мир.
25 октября 2018, 23:32

Бюджет і тарифи:олігархи жирують, силовиків годують, у бідних відбирають останнє

Ніхто не знає, скільки грошей витягне з кишень українців уряд, підвищивши тарифи на газ. За різними оцінками, платежі за опалення, принаймні для киян, можуть зрости вполовину.
17 октября 2018, 12:53

Закон о языке. Добро пожаловать в средневековье

Проголосованный в первом чтении проект закона о государственном языке бьет рекорды по количеству и тяжести нарушений Конституции, законов и международных обязательств Украины.
12 октября 2018, 13:38

А де ж томос?

Учора Константинопольський патріархат прийняв важливі рішення. Але мало хто побачив, що за сенсаційними новинами про зняття анафем та канонічні території ховається чергове відкладення томосу про українську автокефалію.
3 октября 2018, 02:08

Подвійне громадянство: як невігласи граються з вогнем

Влада вшелепалася у чергову халепу через угорське громадянство для українців. Генпрокурор, ні сіло ні впало, погрожує карами за неіснуючі злочини, не тямлячи ані Конституції, ані профільних законів.
28 сентября 2018, 12:54

Очередь смерти. «Линия жизни»

«Если ад существует, то он – здесь», - так говорят о КПВВ «Станица Луганская» те, кому хоть однажды приходилось стоять в «очереди смерти».
21 сентября 2018, 13:48

Іспанський урок для України

Сьогодні Міжнародний день миру – день припинення вогню і відмови від насильства. Міркуючи над тим, як досягти миру на Донбасі, згадую іншу війну, що сталася у протилежному куті Європи у ХХ столітті.
14 сентября 2018, 20:40

Предвыборный митинг на Ялтинском форуме

Вместо понятных западной аудитории сигналов Порошенко на Ялтинской конференции поднял темы, актуальные разве что для агитации среди его сторонников.
6 сентября 2018, 17:31

Провладний карго-культ: танці з бубном під нову мелодію

Колись, під час Другої світової війни на островах Меланезії точилися військові дії. Літаки скидали на острови вантажі з харчами і західними товарами, якими союзники ділилися з місцевим населенням...