Атака на "Юнігран": лідера ринку, що має забезпечити термінові постачання будматеріалів для відбудови інфраструктури України, намагаються дискредитувати і вивести з гри у розпал війни.
У "спецоперації" проти групи підприємств задіяні понад 80 онлайн-ресурсів, а привід для блокування бізнесу – сфальсифіковано.
Оприлюднена у ЗМІ недостовірна інформація стала підставою до застосування занадто жорсткого поспішного рішення правоохоронців про арешт майна і рахунків підприємств групи, яке заблокувало бізнес, що забезпечує роботою близько 1,5 тисяч українців, і завдало удару по економіці Київщини і Житомирщини.
У ТОВ "Юнігран" наголошують, що всі фантазії авторів цих матеріалів щодо нібито російського громадянства засновника групи Ігоря Наумця базуються лише на підробленій невідомими майстрами Фотошопу "копії" паспорту рф, якого в реальності фізично не існує.
"Медіакілери розуміють, що Наумець під час воєнного стану не має фізичної можливості звернутись із запитом про відсутність російського паспорта до відповідних органів рф. Не має її і сторона обвинувачення. І на це зроблено ставку. Звинуватити бізнесмена під надуманим приводом, зганьбити репутацію групи, паралізувати діяльність та відібрати активи. Між тим, у матеріалах слідства чітко зазначено, що Наумець має українське громадянство, наведено його паспортні дані. Засновник групи був, є і надалі буде громадянином України, все решта – інсинуації!", – коментують у пресслужбі "Юніграну".
Ще одна теза рейдерів – про нібито родинний зв’язок із міністром "ДНР" Сергієм Наумцем, – є маніпуляцією, безпідставною спробою штучно поєднати незнайомих людей, що мають однакові прізвища, підкреслюють у компанії. Ба більше, усі ці тези вже неодноразово були спростовані в судовому порядку, про що свідчать наявні рішення суду.
Усе це шкодить не лише діяльності групи, а й становлять загрозу безпеці України. Адже в умовах війни, саме відновлювані дороги й шляхопроводи є логістичними артеріями, що забезпечують рух життєво необхідних гуманітарних вантажів і постачань для ЗСУ.
У "Юніграні" закликають правоохоронні органи уважно розібратись у підґрунті справи та скасувати помилкове рішення про арешт майна і рахунків групи.