ТОВ «Аерок» стало одним із учасників створення німецько-української зовнішньоторговельної палатиРеклама

Корреспондент.biz, 15 апреля 2014, 12:00
5
1096
ТОВ «Аерок» стало одним із учасників створення німецько-української зовнішньоторговельної палати

ТОВ «Аерок» стало одним із учасників створення німецько-української зовнішньоторговельної палати під егідою Делегації німецької економіки в Україні.

Компанія «Аерок», дочірня компанія німецького підприємства, долучилася до створення німецько-української зовнішньоторговельної палати, що є проектом Делегації німецької економіки в Україні.

Бюро делегації німецької економіки в Україні, яке діє на підставі урядової угоди між Україною та ФРН, з 10 червня 1993 р. є представником Асоціації Торгово-промислових палат Німеччини і представляє в Україні інтереси німецьких підприємців, фірм, спілок і об’єднань, що працюють у сфері виробництва, торгівлі, послуг та банківської справи. Метою діяльності Бюро, є надання практичної допомоги суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності, сприяння розвитку українсько-німецьких економічних зв’язків.

Головним завданням новоствореної структури стане сприяння економічному співробітництву між підприємством України та Німеччини.

На сьогодні Німеччина була і залишається одним з головних інвестиційних і торгових партнерів України.

ТОВ «Аерок» активно розвивається і розширює горизонти своєї діяльності. В рамках членства у Палаті, компанія планує брати активну участь в діяльності організації, заради розвитку взаємовигідних зв’язків на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Довідка:

ТОВ «Аерок» - провідний виробник виробів з пористого бетону автоклавного твердіння в Україні. Вироби під торговельною маркою AEROC реалізуються у всі регіони країни та ближнє зарубіжжя. Клієнтам пропонується весь спектр газобетонних виробів для будівництва теплого будинку. Вся продукція випускається на сучасному обладнанні і за своєю якістю відповідає найвищим вимогам українських та європейських стандартів. 

Більш детальну інформацію про компанію і продукти можна дізнатися на сайті або за телефоном відділу продажів (044) 391-31-92.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях