UA
 

Оновлений Ethereum прогноз до 2030 рокуРеклама

Корреспондент.biz,  14 апреля 2023, 17:00
0
83
Оновлений Ethereum прогноз до 2030 року
Фото: надане рекламодавцем

Ethereum — перший і найдорожчий альткоїн, який викликає багато інтересу та ажіотажу серед криптоспільноти.

Для Ефіріуму характерні високий рівень безпеки та анонімності, широке застосування в реальному секторі та прийняття багатьма організаціями в якості платіжного методу.  Усі ці якості позитивно впливають на цінову динаміку Ефіріуму стабільно довгий час. Фінансові аналітики Traders Union опублікували Ethereum прогноз, в якому розповіли, як може повести себе ціна ETH у період з 2023-го по 2030 рік.

Що таке Ethereum?

Ethereum - це децентралізована платформа для створення додатків на базі блокчейну (DApps)  і криптовалюта, яка використовується для оплати транзакцій в мережі Ethereum. ETH був створений у 2015 році Віталіком Бутеріним з метою розширення можливостей блокчейну. Стартап дозволяє розробникам створювати і запускати DApps,  які можуть взаємодіяти зі смарт-контрактами. Усі транзакції підтверджуються мережею блокчейну, що робить їх необоротними, підвищуючи безпеку. Крім того, Ethereum дозволяє використовувати технологію смарт-контрактів, що дає змогу автоматизувати процеси, зменшити витрати та забезпечити швидку обробку транзакцій.

Прогноз ціни ETH від аналітиків Traders Union

За даними аналітиків Traders Union, до кінця 2023 року ціна Ethereum перебуватиме в межах $3157.54 – $3859.22. Заробляти на волатильності можна буде протягом усього року. Фінансові експерти прогнозують наступний рух ціни у подальшому:

  • У грудні 2023 року очікується, що Ефір коштуватиме в середньому $3508.38;
  • У січні 2025 року TU вважають, що ціна ETH може досягти $6014.37;
  • Станом на 2030 рік ціна може досягнути вже $33800.76, прогнозують аналітики.

У TU наголосили що, через високу волатильність ринку криптовалют, неможливо передбачити ціну будь-якого цифрового активу з точністю до центу. Тому, жоден прогноз не є рекомендацією до купівлі або продажу криптовалюти і публікується тільки в інформаційних цілях. Завжди залишається вірогідність, що якась значуща подія сколихне ринок криптовалют і вплине на ціну Біткоїна. А оскільки всі альткоїни корелюють з BTC, то і на них теж. 

Що впливає на ціну криптовалют?

Ринок криптовалют, як зазначають аналітики, знаходиться під впливом багатьох факторів. Це зміни у регуляторному законодавстві, ринковий сентимент щодо певних криптовалют (страх, жадібність), новинний фон та коментарі щодо певних криптовалют від авторитетних осіб. Для прикладу, одна заява засновника Tesla та Space X Ілона Маска може змусити актив злетіти “до місяця”, або, навпаки, знецінитися. Саме тому у TU радять диверсифікувати активи та “не зберігати всі яйця в одному кошику”, щоб захиститися від ризиків такого плану.

До уваги тих, хто цікавиться не тільки криптовалютою, але й фіатом та міжнародним валютним ринком: TU опублікували новий матеріал про котировки Форекс та популярні валютні пари, що буде корисним будь-якому трейдеру. Місією Об’єднання трейдерів є підвищувати обізнаність усіх, хто пов’язаний з торгівлею на фінансових ринках, захищати їхні інтереси та регулярно надавати актуальну та свіжу експертну інформацію.

ТЕГИ: деньгикриптовалюта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...