Алла Шлапак: Для мене соціальний захист киян залишається незмінним пріоритетом

19 апреля 2011, 12:36
0
5

Головне, щоб політичне переформатування Київської міської ради не відволікало увагу влади від вирішення нагальних проблем киян. На цьому наголосила Голова Постійного Комісії Київради з питань охорони здоров`я та соціального захисту Алла Шлапак, коментуючи результати пленарного засідання Київради, яке відбулося 19 квітня.

 "Кожен депутат є обранцем народу, а тому, на моє особисте переконання, його діяльність не повинна залежати від політичної кон`юктури. Для мене пріоритетною залишається робота щодо захисту законних прав киян та відновлення соціальної справедливості", - зазначила Алла Шлапак.

При цьому депутат висловила сподівання, що нове керівництво Київської міської влади продовжить позитивні напрацювання своїх попередників, зокрема в сфері охорони здоров’я та соціального захисту.

"За минулий рік, частина позитивних ініціатив, на жаль, була втрачена.  І на сьогоднішній день у столиці залишаються невирішеними такі нагальні питання як: повноцінне відновлення муніципальних надбавок працівникам бюджетної сфери, надання додаткової 5%-і дотації на оплату комунальних тарифів, повернення вітамінізованого харчування учням всіх класів, незалежно від їхнього соціального статусу, впорядкування торгівлі алкогольними напоями та цигарками, створення безбар`єрного середовища для людей з особливими потребами та ряд інших, - зазначила Алла Шлапак. – Маю надію, що задоволення політичних амбіцій окремими представниками депутатського корпусу не стане на заваді гідного виконання ними обов’язку перед киянами".

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях