"Time on-line" з Людмилою Богуш: Як використати свята і літній період з користю для компанії?

6 мая 2011, 08:49
0
5
 Time on-line  з Людмилою Богуш: Як використати свята і літній період з користю для компанії?

Студія управління часом BogushTime продовжує серію міжнародних включень. 10 травня 2011, вівторок, з 19.00 до 20.00 Людмила Богуш знову в Інтернет-чаті "Time on-line". Відповідатиме з Сан-Франциско.

Ви можете залишати свої запитання з будь-якої точки Землі, хоч з космосу. Тема: "Як використати свята і літній період з користю для компанії?".

Не секрет, що зараз в думках працівників компаній сонце, море, пляж. А літо – час відпусток. То як втримати увагу персоналу на компанії? Як зробити так, щоб відпустка не з’їла роботу? Як працювати з клієнтами влітку, коли вони теж тікають з міста і країни? Чому компанія повинна приділити час влітку?

Задати запитання можна вже зараз за наступним лінком: http://www.bogushtime.com/trainer/Lyudmila_Bogush/conference_list/3/#submenu (http://www.bogushtime.com/trainer/Lyudmila_Bogush/conference_list/3/#submenu)

Нагадуємо, що 24 березня 2011 проект "Time on-line" стартував. Перша тема: "Зародження наполеонівських планів навесні (http://www.bogushtime.com/trainer/Lyudmila_Bogush/conference_list/1/#submenu)" викликала хвилю запитань, що стосувались життєвих цілей. Тож 28 квітня Людмила Богуш з учасниками Інтернет-конференції дискутувала на тему: "Як визначити свої цілі у житті? (http://www.bogushtime.com/trainer/Lyudmila_Bogush/conference_list/2/#submenu)".

Людмила Богуш – відомий бізнес-тренер, засновник і власник Студії управління часом BogushTime. Вона стала іконою стилю в управлінні часом. Різнокольорові нігті, дизайнерське вбрання, BogushBook, шалений темп і структура у всьому – це про Людмилу. Вона сама придумала своє життя і цьому вчить учасників своїх тренінгів: Не жити чужим життям, а – своїм.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях