Интенсивный график университетской жизни просто не позволяет подготовиться ко всем экзаменам как следует. Можно ли успешно сдать экзамен, потратив на его подготовку всего лишь 1 ночь накануне?
Насколько Эффективно Учить Всё за Ночь до Экзамена?
Все мы когда-то через это проходили: забывали о предстоящем скоро экзамене, либо же просто откладывали подготовку на потом. А потом оказывались в такой ситуации, что подготовка за ночь – это единственная возможность сдать экзамен. Когда выбор стоит между получением двойки и зубрёжкой всю ночь, то, конечно же, последнее кажется вполне логичным выбором.
У многих нынешних и бывших студентов мнения по поводу этого вопроса сильно различаются. Некоторые говорят, что это единственный способ, с помощью которого они вообще что-то могут делать, а другие, что так поступать – это прямой путь к пересдаче. Почему Этот Подход Может Сработать (Как Экстренная Помощь)
В результате такого подхода, у Вас не будет глубокого понимания информации, и, даже если Вы успешно сдадите экзамен, то успешно все забудете сразу после него. Вам это совсем не пригодится для последующего обучения, когда эти знания понадобятся.
Почему Это Может Не Сработать...
Есть множество причин, по которым не стоит готовиться к экзамену в последнюю минуту. Рассмотрим основные результаты, которые следуют за зубрёжкой накануне экзамена.
Очевидно, что такой способ подготовки к экзаменам приводит к сокращению времени сна. Это происходит потому, что студенты либо долго не ложатся спать, либо просыпаются посреди ночи, чтобы максимизировать время на подготовку и зубрёжку. Довольно часто это приводит к плохой успеваемости из-за снижения концентрации.
Но Если Уже Так Вышло, То Зубрите Правильно!
Итак, что же следует делать, если Ваша прокрастинация привела к зубрежке в самую последнюю минуту? Если Вы собираетесь готовиться к экзамену в сжатые сроки, делайте это правильно. Читать учебник до тех пор, пока Вы не уснете за столом от нервного переутомления, вероятно, не самый лучший способ подготовиться к экзамену.
Составьте список того, что нужно изучить перед экзаменом. Важно быть реалистом в этом отношении – если Вы откладывали изучение материала до самой последней минуты (например, за ночь до экзамена), вероятно, уже слишком поздно, чтобы выучить абсолютно всю информацию. Лучше всего правильно расставить приоритеты и пересмотреть наиболее важные темы вместо того, чтобы лихорадочно пытаться всё хотя бы прочитать.
Пересмотрите вопросы к экзамену с предыдущих курсов, и выучите темы, которые с ними связаны. Скорее всего, вопросы будут отличаться, но всё равно будут касаться одних и тех же тем.
Также, нужно обязательно выспаться! Недостаток сна может сделать Вас раздражительным, неспособным сосредоточиться и принимать решения. Это может повлиять на Ваше физическое и психическое здоровье. Если Вы пересматривали информацию весь день и, в любом случае, очень устали, то несколько дополнительных часов обучения не поспособствуют значительному повышению оценки. Научно доказано, что сон улучшает декларативную память –тот вид памяти, который помогает вспомнить факты.
Если Есть Возможность, Готовьтесь Заранее
Если же Вы располагаете достаточным количеством свободного времени перед экзаменом, то обязательно уделите время на подготовку к нему. Как минимум, это уменьшит возможность пересдачи и облегчит Вам жизнь на будущих сессиях. Одним из наиболее эффективных способов такой подготовки является дистанционное обучение.
Слушая лекции в режиме онлайн, делая домашние задания и общаясь с преподавателями в сети, Вы значительно повысите свои шансы сдать экзамен на отлично. Это очень удобно, особенно для международных студентов. Также, если Вы не только откладывали подготовку к экзамену, но и не успеваете сдать свою курсовую или дипломную работу вовремя, можно воспользоваться профессиональными сервисами по написанию работ, например, essay writing service.
Зубріння За Ніч До Іспиту: Воно Того Варте?
Інтенсивний графік університетського життя просто не дозволяє підготуватися до всіх іспитів як слід. Чи можна успішно скласти іспит, витративши на його підготовку всього лише 1 ніч напередодні?
Наскільки Ефективно Вчити Все за Ніч до іспиту?
Всі ми колись через це проходили: забували про прийдешній іспит, або ж просто відкладали підготовку на потім. А потім опинялисяв такій ситуації, що підготовка за ніч –це єдина можливість скластиіспит. Коли вибір стоїть між отриманням двійки і зубріннямвсю ніч, то, звичайно ж, останній вибірздається цілком логічним.
У багатьох нинішніх і колишніх студентів думки з цього приводу сильно різняться. Дехто каже, що це єдиний спосіб, за допомогою якого вони взагалі щось можуть робити, а інші, що так чинити –це прямий шлях до перездачі.
Чому Цей Підхід Може Спрацювати (Як Екстрена Допомога)
В результаті такого підходу, у Вас не буде глибокого розуміння інформації, і, навіть якщо Ви успішно складете іспит, то успішно все забудете одразу після нього. Вам це зовсім не стане в нагодідля подальшого навчання, коли ці знання знадобляться.
Чому Це Може Не Спрацювати ...
Є безліч причин, чомуне варто готуватися до іспиту в останню хвилину. Розглянемо основні результати зубріння напередодні іспиту.
Очевидно, що такий спосіб підготовки до іспитів призводить до скорочення періодусну. Це відбувається тому, що студенти або довго не лягають спати, або прокидаються посеред ночі, щоб максимізувати час на підготовку і зубріння. Доволі часто це призводить до поганої успішності через зниження концентрації.
Але Якщо Вже Так Вийшло, Зубріть Правильно!
Отже, що ж слід робити, якщо Ваша прокрастинація привела до зубріння в останню хвилину? Якщо Ви збираєтеся готуватися до іспиту в стислі терміни, робіть це правильно. Читати підручник до тих пір, доки Ви не заснете за столом від нервової перевтоми, ймовірно, не найкращий спосіб підготуватися до іспиту.
Складіть список того, що потрібно вивчити перед іспитом. Важливо бути реалістом у цьому відношенні –якщо Ви відкладали вивчення матеріалу до останньої хвилини (наприклад, за ніч до іспиту), ймовірно, вже запізно, щоб вивчити абсолютно всю інформацію. Найкраще правильно розставити пріоритети і переглянути найважливішітеми замість того, щоб гарячково намагатися все бодайпрочитати.
Перегляньте питання до іспиту з попередніх курсів, і вивчіть теми, які з ними пов'язані. Швидше за все, питання відрізнятимуться, але все одно стосуватимуться одних і тих же тем.
Також, потрібно обов'язково виспатися! Нестача сну може зробити Вас дратівливим, нездатним зосередитися і приймати рішення. Це може вплинути на Ваше фізичне і психічне здоров'я. Якщо Ви переглядали інформацію весь день і, в будь-якому випадку, дуже втомилися, то кілька додаткових годин навчання не посприяють значномупідвищенню оцінки. Науково доведено, що сон покращує декларативну пам'ять– той вид пам'яті, який допомагає згадати факти.
Якщо Є Можливість, Готуйтеся Заздалегідь
Якщо ж Ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість вільного часу перед іспитом, то обов'язково приділіть час на підготовку до нього. Як мінімум, це зменшить можливість перездачі й полегшить Вам життя на майбутніх сесіях. Одним з найефективніших способів такої підготовки є дистанційне навчання.
Під час слуханнялекційв режимі онлайн, виконаннядомашніхзавданьі спілкуванняз викладачами в мережі, Ви значно підвищите свої шанси скласти іспит на відмінно. Це дуже зручно, особливо для міжнародних студентів. Також, якщо Ви не тільки відкладали підготовку до іспиту, але і не встигаєте здати свою курсову або дипломну роботу вчасно, можна скористатися професійними сервісами знаписанняробіт, наприклад, essay writing service.
Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине