Компанія «Люстдорф» запустила першу в Україні лінію з виробництва порційних вершків

29 мая 2008, 12:14
0
16
Компанія «Люстдорф» запустила першу в Україні лінію з виробництва порційних вершків

28 травня 2008, Київ - Компанія «Люстдорф» на потужностях молокопереробного заводу у м. Іллінці, Вінницька обл., запустила лінію з виробництва порційних вершків ТМ «Бурёнка». Це перша і єдина в Україні лінія з фасування вершків у 10-грамові поліпропіленові стаканчики («таблетки»).

Виробничі потужності нової лінії дозволяють випускати близько 18 тисяч упаковок вершків за годину. Лінія повністю автоматизована, що гарантує належну якість продукції та забезпечує високу продуктивність виробництва. Завдяки відкриттю лінії додатково було створено 15 робочих місць.

 

Підготовка до встановлення нової лінії з виробництва порційних вершків тривала 6 місяців. У проект було інвестовано понад 2 млн. грн., основна частина з яких була витрачена на придбання  та встановлення сучасного італійського обладнання "Benko Pack".

 

Наталя Комзюк, начальник відділу маркетингу компанії "Люстдорф", зазначає: "Сегмент порційних вершків по всьому світу зростає на 5,7% щорічно, в Україні ці показники значно більші і складають близько 25 відсотків. До цього часу даний сегмент був представлений в Україні лише імпортованими товарами. Ми відкрили нову лінію з виробництва порційних вершків з метою задоволення зростаючого попиту серед українських споживачів якісним українським продуктом".

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях