OTP Bank пропонує представникам малого та середнього бізнесу кредит на рефінансування іпотечних бізнес-кредитів

10 июля 2008, 10:43
0
11
OTP Bank пропонує представникам малого та середнього бізнесу кредит на рефінансування іпотечних бізнес-кредитів

З метою сприяння подальшому розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні OTP Bank пропонує суб’єктам МСБ нову послугу - кредит на рефінансування іпотечних бізнес-кредитів.

Дана послуга дозволяє клієнтам погашати діючі іпотечні кредити і оформлювати нові за більш привабливими відсотковими ставками, збільшувати розмір кредитів чи змінювати валюту кредитування, достроково погашати їх без штрафних санкцій і комісій. Крім того, позичальники мають можливість об’єднати декілька кредитів, оформлених в різних банках на різних умовах, в один кредит, а також обрати зручну для себе схему щомісячних платежів.

Валютою кредитування є долари США, євро, швейцарські франки та гривня. Кредит надається терміном до 15 років, що дозволяє позичальнику уникнути високих фінансових навантажень, а його максимальний розмір дорівнює 1,5 млн. євро (або еквівалент в іншій валюті). При цьому одноразова банківська комісія за обслуговування може бути сплачена за рахунок кредитних коштів.

Забезпеченням кредиту виступають офісні, торговельні та інші приміщення соціально-побутового призначення, промислово-складська, житлова нерухомість (у разі, якщо вона здається в оренду або використовується в комерційних цілях), готелі, об’єкти рекреаційного призначення, а також земельні ділянки, що відносяться до категорії земель житлової і громадської забудівлі. Рішення про видачу кредиту банк приймає протягом лише трьох днів після надання клієнтом повного пакету документів.  

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого (з річним обсягом продаж до 1 млн. євро) та середнього (до 5 млн. євро) бізнесу. З початку поточного року кредитний портфель суб’єктів МСБ банку збільшився майже на 55% й наразі вже перевищує 3 млрд. грн.Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, досягнення таких високих показників стало можливим завдяки результативній роботі установ банку в регіонах, впровадженню інноваційного пакету продуктів для підприємців малого та середнього бізнесу, здатного забезпечити майже всі їхні потреби в фінансуванні, налагодженню ефективного процесу розгляду та прийняття відповідних рішень по запитах клієнтів. "Фінансуючи МСБ, ми піклуємося не тільки про збільшення власної частки у цьому сегменті, але й про подальший розвиток малого та середнього підприємництва в нашій країні. Люди, які ризикнули одного дня зайнятися власним бізнесом і звикли покладатися лише на себе, завжди можуть розраховувати на нашу підтримку й розуміння", - підкреслює Дмитро Білецький.

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях