27-го липня 2008 року. з 18.00 до 22.30 на території стадіону «Спартак» (м. Київ) зірки українського шоу-бізнесу та провідні столичні журналісти змагатимуться за звання «Найкращої команди підтримки олімпійців».

14 июля 2008, 09:37
0
6
27-го липня 2008 року. з 18.00 до 22.30 на території стадіону «Спартак» (м. Київ) зірки українського шоу-бізнесу та провідні столичні журналісти змагатимуться за звання «Найкращої команди підтримки олімпійців».

Усі надії гравців команди Збірної України зірок естради та кіно «Класс А», до складу якої входять Віктор Павлік (співак, капітан команди), Віктор Дорошенко, Сашко Положинський (гурт «Тартак»), Назар Дронь (гурт «Гайдамаки»), гурт «Павлік international», Фозі та Фагот (гурт «ТНМК»), Костянтин Косинський (шоу «Гарем») та інші.

Гідну відсіч команді зірок складе команда журналістів "Пресинг" складі якої Андрій Кудирко (газета "Команда", капітан команди), Валерій Новобранець (газета "Команда"), Юрій Сай (газета "Факти"), Юрій Малишев (прес-аташе Нац. Збірної України), Юрій Корзаченко (прес служба ФФУ), Ігор Лінник  (прес служба ФФУ), Генадій Мороз ("Тоніс") та інші.

Обов"язки конферансьє та коментатора матчу поєднає неповторний шоу-мен Андрій Джеджула.

Після матчу відбудеться грандіозний концерт за участю Гайтани, Каті Чілі, Quest Pistols, Вови зі Львова, Жені Фокіна, Godo, Estetic Educatin, гурту"Павлік Internatuonal", Князь, Super Divka, проекту "Імперія" та спеціальний сюрприз.

 Підтримати своїм голосом та спортивним завзяттям зірок та журналістів змусив жахливий стан Київської обласної школи вищої спортивної майстерності №2, де , між іншим, навчались такі стовпи світового спорту як чемпіон Світу зі стрибків в висоту Крамаренко Юрій, чемпіонка Світу Блонська Людмила, чемпіонка Світу зі штовхання ядра Павлиш Віта та багато інших.

До речі, саме на базі цього спортивного закладу тренуються 9 спортсменів Олімпійської збірної України, котрі поїдуть на олімпіаду в Пекін, де боротимуться за найвищі спортивні звання задля нашої держави.

Незалежно від того, яка з команд вийде переможницею, усі кошти від матчу та концерту підуть на допомогу вище згаданій школі, а саме – на заміну застарілого спортивного обладнання та ремонт приміщень.

Свято футболу та співу для Вас організовує ініціативна група проекту "Успішні українці – майбутнім олімпійцям", за підтримки Національного олімпійського комітету України та Благодійного фонду "Україно, я за тебе!"

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

 

 

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях