Нові призначення в „Nestlé Україна”

8 октября 2008, 16:58
0
17
Нові призначення в „Nestlé Україна”

Компанія „Nestlé Україна” успішно розвивається і прагне утримувати провідну позицію на ринку, підтримувати найвищий рівень якості продукції та високі показники ефективності роботи колективу.

Останнім часом у кадровій структурі компанії „Nestlé Україна” відбулися зміни. Ірина Сітдікова призначена на посаду керівника відділу управління персоналом Nestlé в Україні. Джон Ламберт – на посаду керівника відділу кондитерських виробів Nestlé в Україні. А Майкл Стюарт Кларк став корпоративним фінансовим контролером Nestlé в Україні.

Ірина Сітдікова. На початку кар’єри Ірина працювала супервайзером відділу продажів, пізніше - керівником тренінгових програм для  торгівельного маркетингу. З 2003 року Ірина працює в Nestlé Росія, де займала посаду керівника напрямку з розвитку і навчання персоналу, а з 2005 року - посаду операційного менеджера, бізнес-партнера.

Закінчила Московський державний лінгвістичний університет за фахом „Лінгвіст, викладач французької та німецької мов”.  

Ірина одружена, має двох дітей.

Джон Ламберт. Працює в Nestlé протягом 17 років. Розпочавши свою діяльність на посаді торгівельного представника відділу продажів у Великобританії, Джон зробив яскраву кар’єру і у 2007 році отримав посаду консультанта з маркетингу в стратегічному підрозділі кондитерських виробів у головному офісі Nestlé  в м. Вевей, Швейцарія. Серед найзначніших досягнень Джона розробка нової стратегії кондитерського бізнесу для зони Європа, розробка стратегії позиціонування бізнесу в рамках програми Nutrition, Health and Wellness, робота у різноманітних стратегічних проектах для бренду КІТ КАТ та багато іншого.

Джон закінчив Університет Абердіна у Великобританії за фахом „Інженер сільського господарства”. Брав  участь у численних тренінгах за програмами Nestlé.

Джону 41 рік, неодружений.

Майкл Стюарт Кларк. Майкл працює в Nestlé з 1989 року. Багаторічний досвід дав йому змогу отримати широкі знання у сфері фінансів і контролю. Протягом 6 років Майкл працював у головному офісі Nestlé у Вевей (Швейцарія) на різних керівних посадах у глобальному підрозділі з надання сервісу бізнесу, займався вирішенням фінансових питань та проблем оптимізації бізнес-процесів. Окрім цього, Майкл займав посади фінансового контролера у Франції та фінансового директора у бізнес-підрозділі кормів для домашніх тварин в Угорщині. 

До обов’язків Майкла та його підрозділу входить надання достовірної та вчасної інформації бізнес-відділам та супроводжуючим підрозділам, надання рекомендацій з метою забезпечення досягнення запланованих результатів.  

Майкл отримав диплом Інституту управління бухгалтерською справою за напрямком „Фінанси і контроль” та диплом Університету Данді в Шотландії за напрямком „Культура і мистецтво”.

Майклу 44 років, одружений, виховує трьох дочок та сина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях