НАДРА БАНК відкрив відділення у Миколаєві, оформлене в новому стилі

28 октября 2008, 15:04
0
6
НАДРА БАНК відкрив відділення у Миколаєві, оформлене в новому стилі

17 жовтня 2008 року відбулася презентація нового відділення НАДРА БАНКУ за адресою: м. Миколаїв, вул. Чигрина, 244. Вагомою перевагою цього відділення є не лише обслуговування фізичних осіб, але й повний спектр високоякісних послуг для представників малого та середнього бізнесу.

Відділення НАДРА БАНКУ, оформлене у новому стилі, демонструє відкритість та доступність банку для кожного клієнта. Його внутрішній простір поділений на ряд зон, кожна з яких має своє призначення: зона швидких операцій з відкритими та закритими касами, зона швидких консультацій та зона довготривалих, більш детальних консультацій.

У відділенні є також зона самообслуговування, яка доступна клієнтам 24 години на добу. Тут можна скористатися послугами банкомата, а також інформаційно-платіжного термінала, встановлення якого планується найближчим часом. З його допомогою клієнт зможе оплачувати комунальні послуги, рахунки різних операторів мобільного зв’язку та телепровайдерів, переказувати кошти з картки на картку, переглядати залишки та отримувати виписки про останні операції за рахунками тощо.

На сьогодні клієнтів банку обслуговує близько 700 відділень у різних населених пунктах України; для їхніх послуг працює більш ніж 1500 банкоматів та понад
4750 багатофункціональних POS-терміналів. НАДРА БАНК продовжує розвивати свою присутність у всіх регіонах. Так, на Миколаївщині відкрито двадцять відділень НАДРА БАНКУ, а саме: в містах Миколаїв, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Очаків, Березанка, Нова Одеса, Новий Буг, Баштанка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях