Дмитрий Гаврилюк
1 февраля 2017, 18:01

Хендлінг по-українськи: актуальні ризики та неминучі перспективи

Серед загалу тематик, які лишаються поза уваги українського громадянина - уможливлення через ряд бюрократичних «стимулів» монополії на послуги з наземного обслуговування в українських аеропортах.
1 ноября 2016, 15:12

Коли PR та ігнорування прав людини для влади і силовиків понад усе

Дивує,як інформаційний простір України "забуває" актуальні теми для становлення і утвердження громадянського суспільства, як неоднозначне ставлення влади до інституту прав людини.
26 сентября 2016, 19:24

Справжня ціна і несправжня цінність українського громадянства

Україна, в силу небезпечних міждержавних політичних ігор стає фігурантом порушення прав та свобод людини ще однієї конкретної людини.
1 сентября 2016, 22:19

Чи гарантований де-факто інститут громадянства в Україні? «Справа В.Кобалева"

«Громадянин України не може бути позбавлений громадянства. Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі» - йде мова в статті 25 Конституції Української держави
30 августа 2016, 10:52

Справа Кобелєва»: ризики для України та старі політичні змісти

Важливо зазначити, «справа Кобалєва» має не пересічну політичну та зовнішньополітичну актуальність для двох східноєвропейських країн – Молдови та України.
9 августа 2016, 15:54

Безпека української держави в умовах гібридної агресії Російської Федерації

Важко було уявити пересічному громадянину України, що після свого драматичного та багатосерійного в інформаційному плані звільненні депутатка восьмого ВРУ (українського парламенту) скликання Надія Савченко почне спроби тиску на владу, аби скоригувати її неповороткість в Мінському процесі.
12 марта 2016, 19:43

Специфіка політичного моменту в світлі перспектив реформування закону про вибори

Політичний абсентеїзм, політична корупція, популізм, відстороненість від політичної відповідальності, клептократія, симуляція політичних реформ – сьогодні це політична реальність України
27 декабря 2011, 22:43

Експерт - інтерв'ю з політичним експертом Володимиром Цибульком

Справжній політик , зараз може і не мати політичної структури, але може генерувати такі ідеї, перебувати в таких реперних ситуаціях, де створюються потоки , що захоплюють мільйони.
19 апреля 2012, 12:35

"Як вирішити з Білорусією проблему шацьких озер ? " відповіді В.Щербака та Р. Б

Вчора,18 квітня 2012-ого в місті Києві, столиці нашої держави - України відбувся беззаперечна цікава прес - конференція на тему " як вирішити з Білорусією проблему Шацьких озер" ,
2 ноября 2011, 16:57

Кризові явища у public policy України ( за тенденціями осені 2011 року)

Україна, як незалежна держава вже перейшла рубікон двадцятиріччя. Чимало політичних процесів і соціально-економічних трансформацій вже минуло,але водночас їх залишковий відгомін лишився і дав початок