Дмитро Снєгирьов
Вчера, 22:42

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку – у РФ порушили справу

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф.
Вчера, 22:24

На Луганщині помітили понтонну техніку рф: окупанти планують форсувати Сіверськи

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів.
18 мая 2022, 18:20

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А).
18 мая 2022, 17:57

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів: інформацію надали місцеві сили спр

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях.
17 мая 2022, 21:47

Примусова мобілізація на Луганщині: кремль відправив в ОРДЛО комісію з перевірки

Наразі в Луганську працює комплексна комісія ЗС РФ з перевірки мобілізаційних заходів і стану бойової готовності російських окупаційних військ. Крім того, здійснюється перевірка укомплектованості особовим складом частин "2 АК ЛНР".
17 мая 2022, 21:31

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків.

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду.
7 мая 2022, 16:51

Ядерна потенція путіна: чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.
7 мая 2022, 16:39

Відновити історичну справедливість: у Львові можуть з'явитися вулиці на честь ук

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи.
6 мая 2022, 23:11

На окупованій Луганщині "мобілізованим" видають застарілу зброю: гвинтівки Мосін

Як повідомлялося раніше, нестачу особового складу військ кремль намагається компенсувати учасниками приватних військових кампаній та примусово мобілізованими мешканцями ОРДЛО.
6 мая 2022, 22:58

Американська розвідка підтвердила інформацію про штурмові загони рф у Маріуполі.

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел.