Володимир Цибулько
Украина, Київ-Львів.
20 июня 2018, 12:19

Радикали проти колишніх-Христинівку трясе!

Інстинктивне бажання деяких осіб з нашого нешанованого політикуму будь-що утриматися біля такого бажаного корита до глибокої старості грає з ними злі жарти. Інакше можна подумати тільки одне: депутатам з “Відродження” добряче напекло голову, і вони самі не знають, що діють.
16 апреля 2018, 02:24

Прем’єр Гройсман привчає силовиків оминати бізнес

Історія тиску на "Нову пошту" і швидке зникнення цієї теми з передовиць свідчить про те, що коли урядовці стають захисниками прав і свобод бізнесу, і діють разос з бізнесом у країниє шанс!
21 марта 2018, 12:58

Про друге місце Ляшка у рейтингу КМІС

Те, що український виборець, за відсутності активної пропаганди потенційних кандидатів дрімає, ні для кого не секрет.
5 октября 2017, 15:14

Гройсман назвав дату видачі нових пенсій - до 25 жовтня!

Але на тлі надзусиль Уряду депутат Левченко зареєстрував постанову, яка передбачає визнання голосування за Пенсійну реформу недійсною.
5 мая 2017, 15:22

Змагальність програм народжує нову політику.

Серед сценаріїв фінішу поточного року фігурує і ймовірність позачергових виборів. Але розумніші з політиків розробляють універсальні рецепти для постійної присутності в медіапросторі. Перспективні доктрини серед таких технологій. Доктрина "Україна-2030" - продукт Сергія Тарути.
21 апреля 2017, 15:38

Нова більшість з новими кадрами, чи перевибори ?

Тактична пауза у вигляді місячної бездіяльності ВРУ не свідчить про завмирання політики, навіть зовсім навпаки - чому свідчення - об'єднання партії "Воля" з Саакашвілі, і відставки високих чиновників
5 апреля 2017, 21:06

Гонтарєва, як точка відштовхування.

Те, що для Сергія Тарути – Голова Нацбанку Гонтарєва не просто об’єкт прискіпливого аналізу знає кожен українець, котрий більш-менш цікавиться політикою! Але таке суперництво-протистояння може дуже швидко вичерпатися, наприклад , відставкою Гонтарєвої.
28 марта 2017, 17:59

Почему антикоррупционные активисты против е-деклараций

Все объясняется просто - у них грантовые зарплаты, которые совсем не хочется никому показывать
8 марта 2017, 13:48

Хто і як розбере тушку Самопомочі?

Доки Семен Семенченко через вугільну блокаду пробує змусити правлячу коаліцію купувати замість вугілля на теплові електростанції мазут Коломойського, якщо вже не поталанить змусити купувати російський газ, сама партія несподівано перемістилася із ліберально- національного табору в більш радикальну нішу.
8 марта 2017, 13:44

НАБУ з аудитором і НАБУ без аудитора — це два різних НАБУ

Незадовго до днів, коли аббревіатура НАБУ раптом застрягла між зубами мільйонів українців разом із арештами і судами вихідного дня, у ВРУ досить галасливо була провалена кандидатура Нейджела Брауна (Nigel Brown) – альтернативного кандидата, що мав би провести незалежний аудит роботи НАБУ.