Володимир Цибулько
Украина, Київ-Львів.
3 ноября 2018, 16:41

Стартовий досвід

Про трьох політиків зі схожим досвідом і різними інтенціями
27 сентября 2018, 15:03

Чому українським аграріям має допомагати держава

Тему дотацій в Україні дуже часто використовують у політичний боротьбі. Назвемо це популізмом, адже ті, хто критикує систему з дотаціями, не пропонують жодних інших реалістичних та дієвих результатів. Особливо у цій ситуації дістається аграрному ринку.
20 июня 2018, 12:19

Радикали проти колишніх-Христинівку трясе!

Інстинктивне бажання деяких осіб з нашого нешанованого політикуму будь-що утриматися біля такого бажаного корита до глибокої старості грає з ними злі жарти. Інакше можна подумати тільки одне: депутатам з “Відродження” добряче напекло голову, і вони самі не знають, що діють.
16 апреля 2018, 02:24

Прем’єр Гройсман привчає силовиків оминати бізнес

Історія тиску на "Нову пошту" і швидке зникнення цієї теми з передовиць свідчить про те, що коли урядовці стають захисниками прав і свобод бізнесу, і діють разос з бізнесом у країниє шанс!
21 марта 2018, 12:58

Про друге місце Ляшка у рейтингу КМІС

Те, що український виборець, за відсутності активної пропаганди потенційних кандидатів дрімає, ні для кого не секрет.
5 октября 2017, 15:14

Гройсман назвав дату видачі нових пенсій - до 25 жовтня!

Але на тлі надзусиль Уряду депутат Левченко зареєстрував постанову, яка передбачає визнання голосування за Пенсійну реформу недійсною.
5 мая 2017, 15:22

Змагальність програм народжує нову політику.

Серед сценаріїв фінішу поточного року фігурує і ймовірність позачергових виборів. Але розумніші з політиків розробляють універсальні рецепти для постійної присутності в медіапросторі. Перспективні доктрини серед таких технологій. Доктрина "Україна-2030" - продукт Сергія Тарути.
21 апреля 2017, 15:38

Нова більшість з новими кадрами, чи перевибори ?

Тактична пауза у вигляді місячної бездіяльності ВРУ не свідчить про завмирання політики, навіть зовсім навпаки - чому свідчення - об'єднання партії "Воля" з Саакашвілі, і відставки високих чиновників
5 апреля 2017, 21:06

Гонтарєва, як точка відштовхування.

Те, що для Сергія Тарути – Голова Нацбанку Гонтарєва не просто об’єкт прискіпливого аналізу знає кожен українець, котрий більш-менш цікавиться політикою! Але таке суперництво-протистояння може дуже швидко вичерпатися, наприклад , відставкою Гонтарєвої.
28 марта 2017, 17:59

Почему антикоррупционные активисты против е-деклараций

Все объясняется просто - у них грантовые зарплаты, которые совсем не хочется никому показывать