Карплюк Володимир
Украина, Ірпінь
15:19

Про «Вишневий сад» або українські міста можуть бути успішними

В Ірпінь ми прийшли одразу з конкретною ціллю – не шукати причин, а шукати можливості для створення європейського містечка.
13 мая 2019, 16:06

Олімпійський день в Ірпені: як невелике місто стає центром спортивної Київщини

Мене захоплюють події, які поєднують сучасний світ з історією. Коли ви вчергове виходите на ранкову чи вечірню пробіжку, уявіть, що так само (за винятком доріжок, одягу і взуття) бігали люди в Античній Греції: змагання з бігу відомі від перших Олімпійських ігор, які, за даними істориків, відбулися у 776 році до н. е.
24 апреля 2019, 16:49

Сила і краса: ірпінчанка Марія Тодоренко пройшла у фінал конкурсу New Fashion Z

Мода, фешн-покази і подіуми – це, звісно, не моя тема. Я зазвичай ходжу в джинсах, футболках-поло і в кедах, бо для мене найважливіше в одязі зручність і мобільність. А для особливих подій додаю до джинсів сорочку і піджак.
3 апреля 2019, 14:48

Мільйон на «Реальні справи» у Боярці

Громадська організація «Нові обличчя Київщини» оголошує конкурс громадських проектів для мешканців Боярки «Реальні справи». Подати заявку на конкурс можна за посиланням: http://www.sprava.kiev.ua. Збір заявок триває до 1-го травня. Тобто є ще цілий місяць, щоб зареєструватися.
25 марта 2019, 15:33

Нова українська школа в Ірпені готує дітей до успішного життя

Осягати науки і вивчати життя краще не через нудне менторство, а у формі гри. І це один із базових підходів Нової української школи (НУШ), яка запроваджується зараз по всій Україні, зокрема і в Ірпені
9 ноября 2018, 10:01

Ірпінь – місто, яке надихає

Не знаєте де шукати Музу? Ірпінь – місто, де вона оселилася давно і навічно.
24 июня 2018, 14:50

Чому рух “ЧЕСНО” бреше про Карплюка?

У наш час інформаційних технологій, маніпулюючи інформацією, легко знищити будь-якого політика.
7 декабря 2017, 23:45

ЧОМУ ВИКРИВАЛЬНІ ПОСТИ КАРПЛЮКА У FACEBOOK ЗНИКАЮТЬ ЧЕРЕЗ СКАРГИ НА НІБИ-ТО СПАМ

Як я вже писав в одному з попередніх постів, мій запис до блогу під назвою “Як журналісти-корупціонери фальсифікували рейтинг мерів-інноваторів?” було видалено з сайту ІА “ЛігаБізнесІнформ”.
5 декабря 2017, 10:05

Чого бояться депутати і хто дав вказівку журналістам видалити статтю мера Ірпеня

1 грудня 2017 року я опублікував на сайті “ЛігаБізнесІнформ” свій блог під назвою “Як журналісти-корупціонери фальсифікували рейтинг мерів-інноваторів?”.Вже через кілька днів редакція його видалила
1 декабря 2017, 13:54

Як журналісти-корупціонери фальсифікували рейтинг мерів-інноваторів?

Це історія про порушення стандартів журналістики, жадобу влади колишньою журналісткою та явне розкрадання коштів платників податків США. Це історія про те, як колишня журналістка СТБ Ірина Федорів підставила свою колегу, журналіста “Громадського радіо” Наталію Соколенко.