Фото надане рекламодавцем
Саме про це йшлося на зустрічі 30липня, що відбулась за участю генеральної директорки Центру освіти “Оптіма” Марії Мілецької з ректором Національного університету біоресурсів і природокористування, Станіславом Ніколаєнко
Перша в Україні дистанційна школа європейського зразка “Оптіма”, була заснована у 2014 році і входить у ТОП-50 кращих навчальних закладів для школярів за результатами ЗНО. Також вона є офіційним партнером схваленого МОН проєкту “Розумники”. Учні школи можуть самостійно обирати індивідуальні навчальні програми, мають доступ до розширеної програми, яка також цікава і батькам учнів, та найкращу в Україні базу навчальних матеріалів.
Також на зустрічі зазначили, що приділяють особливу увагу до поглибленого вивчення математики та англійської мови, мають інтегровані IT-класи, а також у навчанні задіяна провідна концепція європейських навчальних закладів - кейс-уроки. Їм у школі приділяють особливу увагу, адже STEM-концепція, поєднує обговорення певних кейсів у групі та спільне вирішення групами учнів поставлених завдань. Як зазначають спеціалісти такий акцент допомагає учням зрозуміти саму суть питання, понурившись у деталі. Це є основою нових поглиблених математичних та IT-напрямків, адже важливо не тільки дати школярам міцний фундамент знань, а й допомогти обрати свій шлях та залучити талановиту молодь до наукових розробок.
Наразі у школі навчаються приблизно 7000 учнів. Щодо учнів початкової школи, то для них впроваджено адаптацію до дистанційного навчання: діти матимуть доступ до віртуальних мінікласів, а також вивчатимуть англійську на ліцензованій топовій платформі — Oxford Learn.
Марія Мілецька зазначає, що такий інноваційний та оригінальний підхід до освіти, демонструє відмінні показники у вмотивованості учнів, зацікавленні у здобуті нових знань, а також високий рівень результатів ЗНО. За 6 років “Оптіму” закінчили вже 3000 випускників. Інноваційна школа “Оптіма” є не тільки у столиці, а й в регіонах по всій Україні: у Чернігові, Івано-Франківську, Мукачеві, Тернополі, Ужгороді, Львові, Хмельницькому, Житомирі, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Вінниці та Рівному.
Ректор університету Станіслав Ніколаєнко під час зустрічі презентував напрацювання та досягнення НУБіП у сфері біотехнологій, агробіології, автоматизації та робототехніки. Адже освіта майбутнього, перспективи розвитку дистанційних технологій, підготовка вчителів і учнів до навчання – є важливим питанням для подальшого розвитку суспільства. Нагадаємо, що Національний університет біоресурсів і природокористування має сильну дослідницьку базу і є одним із найбільших українських ВНЗ.
Що важливо для майбутніх розумників, а також для Української освіти - підсумком зустрічі було підписано Договір про співробітництво між “Оптімою” та НУБіП. Планується розшириться спільна робота в сфері профорієнтації, подальшому впровадженні інновацій у навчальний процес, а також залучення учнів до наукової та дослідницької діяльності, що має призвести до підвищення якості профільної освіти в Україні.