UA
 

Виски – эликсир настоящих мужчинРеклама

Корреспондент.biz,  9 июля 2021, 13:05
0
2185
     Виски – эликсир настоящих мужчин
Фото надане рекламодавцем

Крепкий алкоголь – напиток настоящих мужчин. И это далеко не всегда привычные нам водки или коньяки, хотя без них сложно представить себе застолье.

Современный атрибут мужских посиделок, разговоров и хобби - алкоголь, который ассоциируется с благородными гангстерами и президентами США, с “сухим законом” и последними трендами в крепком алкоголе – с виски.

Виски считается американским напитком, прежде всего потому, что традиции его создания, как и доведенная до совершенства рецептура активно применялась и развивались сперва первыми переселенцами в США из Европы, а затем и уже и ставшими коренными жителями США. Каждый регион обладал своим рецептом этого “эликсира настоящих мужчин” и гордился именно своим виски. “Сухой закон” 1920-1933 годов внес свои коррективы, виски стал культовым напитком, а бутлегерство расцвело так буйно, что способствовало развитию подпольной альтернативный Америки, негласным президентом которой, по некоторым источникам, был сам Аль Капоне.

Настоящие мужчины живут не только в США, где сухой закон давно перестал существовать, а сортов виски – односолодовых и двухсолодовых, произведенных по различной авторской рецептуре насчитываются сотни. Настоящие мужчины есть и в нашей стране, и специально для них “АБК Днепр” в своих производственных лабораториях создает рецептуру истинного эликсира для мужчин – односолодового напитка “Al Capone”. 

Этот напиток, рецептура которого была разработана специально для украинских мужчин в закрытых лабораториях “АБК Днепр”, передает атмосферу романтического бутлегерства 20-х годов прошлого века. Напиток рекомендуется в качестве идеального лекарства от таких мужских недугов, как “хандра”, “депрессия”, “неуверенность”. Кстати, именно эти заболевания часто наблюдаются у тех, кто перенес COVID 19, поэтому в умеренных дозах может применяться как лечебное средство, своего рода – эликсир для настоящих мужчин.

Односолодовый напиток  “Al Capone” – это авторский напиток “АБК Днепр”, который предлагается в версиях “Односолодовый” и “Выдержанный” и от тары до дизайна этикетки и внутреннего содержимого идеально передает атмосферу 20хх годов прошлого века в США, атмосферу азарта, наслаждения жизнью во всех ее проявлениях и истинного романтизма мафии. “Al Capone” идеален как для коктейлей, так и в качестве самостоятельного напитка для любителей “покрепче” и для удобства можно выбрать нужный объем – 0,2, 0,5 или 0,7 литра.

Еще один украинский виски для настоящих мужчин – “Aviator”, рецептура которого так же разрабатывалась в современных лабораториях “АБК Днепр”, с соблюдением классических технологий и который отвечает европейским стандартам по вкусовым и качественным характеристикам. Производство настоящего виски в “АБК Днепр” отвечает классическим канонам, профессиональный персонал контролирует соблюдение всех процессов и наличия необходимого оборудования. Так, в производстве используется премиальное зерно, обожжённые дубовые бочки и чистейшая вода. Зерновая брага перегоняется на медных аппаратах дважды, после чего дистиллят выдерживается долго в обожженных дубовых бочках, затем отдых и повторная выдержка, после чего “эликсир” для настоящих мужчин разливается в авторские бутылки.

Виски “Aviator” производится по классической технологии, однако с авторским рецептом, что делает его особенно привлекательным.

Стоит отметить, что это первый в Украине виски, который создается по классической технологии, на самом современном оборудовании. Aviator идеально разнообразит досуг, поддержит в непростую минуту, например, перед долгим перелетом в зонах турбулентности и во время перелета,  станет лучшим средством для укрепления внутренних сил и уверенности и, является прекрасным средством для укрепления здоровья и уверенности себе. Конечно, с учетом умеренного разумного употребления. 

 



Віскі - еліксир справжніх чоловіків

Міцний алкоголь - напій справжніх чоловіків. І це далеко не завжди звичні нам горілки або коньяки, хоча без них важко уявити собі застілля. Сучасний атрибут чоловічих посиденьок, розмов та хобі - алкоголь, який асоціюється з благородними гангстерами і президентами США, з “сухим законом” і останніми трендами в міцному алкоголі - з віскі.

Віскі вважається американським напоєм, перш за все тому, що традиції його створення, як і доведена до досконалості рецептура активно застосовувалася і розвивалися спершу першими переселенцями в США з Європи, які згодом стали корінними мешканцями США. Кожен регіон мав свій рецепт цього “еліксиру справжніх чоловіків” й пишався саме своїм віскі. “Сухий закон” 1920-1933 років вніс свої корективи, віскі став культовим напоєм, а бутлегерство розквітло так буйно, що сприяло розвитку підпільної Америки, негласним президентом якої, за деякими джерелами, був сам Аль Капоне.

Справжні чоловіки живуть не тільки в США, де “сухий закон” давно перестав існувати, а сортів віскі - односолодових та двухсолодових, вироблених за різної авторською рецептурою налічуються сотні. Справжні чоловіки є і в нашій країні, і спеціально для них “АБК Дніпро” в своїх виробничих лабораторіях створює рецептуру справжнього еліксиру для чоловіків - односолодового напою “Al Capone”.

Цей напій, рецептура якого була розроблена спеціально для українських чоловіків в закритих лабораторіях “АБК Дніпро”, передає атмосферу романтичного бутлегерства 20-х років минулого століття. Напій рекомендується в якості ідеальних ліків від таких чоловічих хвороб, як “хандра”, “депресія”, “невпевненість”. До речі, саме ці захворювання часто спостерігаються у тих, хто переніс COVID 19, тому в помірних дозах  “Al Capone” може застосовуватсь як лікувальний засіб, свого роду - еліксир для справжніх чоловіків.

Односолодовий напій “Al Capone” - це авторський напій “АБК Дніпро”и, який пропонується у версіях “Односолодовий” та “Витриманий”  від тари до дизайну етикетки та внутрішнього вмісту ідеально передає атмосферу 20-хх років минулого століття в США, атмосферу азарту, задоволення життям у всіх його проявах та романтизму мафії. “Al Capone” ідеальний як для коктейлів, так і в якості самостійного напою для любителів “міцнішого” та, навіть, для зручності можна вибрати потрібний обсяг - 0,2, 0,5 або 0,7 літра.

Ще один український віскі для справжніх чоловіків – “AVIATOR”, рецептура якого так само розроблялася в сучасних лабораторіях “АБК Дніпро”, з дотриманням класичних технологій і який відповідає європейським стандартам за смаковими та характеристиками якості.

Виробництво справжнього віскі в “АБК Дніпро” відповідає класичним канонам, професійний персонал контролює дотримання всіх процесів та наявності необхідного обладнання. Так, у виробництві використовується преміальне зерно, обпалені дубові бочки та найчистіша вода. Зернова брага перегоняється на мідних апаратах двічі, після чого дистилят витримується довго в обпалених дубових бочках, потім відпочинок і повторна витримка, після чого “еліксир” для справжніх чоловіків розливається в авторські пляшки.

Віскі “AVIATOR” проводиться за класичною технологією, проте за авторським рецептом, що робить його особливо привабливим.

Варто відзначити, що це перший в Україні віскі, який створюється за класичною технологією, на найсучаснішому обладнанні. “AVIATOR” ідеально урізноманітнює дозвілля, підтримає в непросту хвилину, наприклад, перед довгим перельотом в зонах турбулентності і під час перельоту, стане кращим засобом для зміцнення внутрішніх сил й впевненості і, є прекрасним засобом для зміцнення здоров'я та впевненості собі. Звичайно, з урахуванням помірного розумного вживання віскі.

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине
ТЕГИ: алкогольвиски
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...