На базі учбового біржового залу ФБ ПФТС "Gainsfort -Оnline" проводить Курс молодого інвестора

14 апреля 2011, 18:00
0
6
На базі учбового біржового залу ФБ ПФТС  Gainsfort -Оnline  проводить Курс молодого інвестора

На базі учбового біржового залу ФБ ПФТС компанія "Gainsfort-Оonline" проводить практичні заняття у рамках Курсу молодого інвестора.

За словами керівника проекту інтернет-трейдингу (http://pfts.com/uk/int-trade/) і брокерських систем ФБ ПФТС Андрія Олійника, учбовий біржовий зал ФБ ПФТС розрахований як на проведення теоретичних занять, так і практичних. "Ми тісно співпрацюємо із нашими партнерами-онлайн брокерами і всебічно підтримуємо їх ініціативи щодо розвитку освітніх програм. Окрім спільних семінарів надаємо їм можливість проводити практичні заняття – онлайн брокеру лише потрібно завчасно установити свою брокерську систему та вибрати зручний для себе формат подачі інформації", - говоритьАндрій Олійник.
 "Сьогодні все більше українців цікавляться торгівлею акціями на фондовому ринку. Можливість самостійного заробітку, постійного доступу до своїх інвестицій, найвища доходність у порівнянні із іншими видами інвестування – це далеко не увесь список переваг торгівлі на фондовій біржі, проте без теоретичних знань важко швидко досягти успіху. Саме тому у допомогу початківцям ми розробили Курс молодого інвестора, який покликаний допомогти розібратися у тонкощах професії. Курс складається як із теоретичних, так і практичних занять, і ми вдячні фондовій біржі ПФТС за надану можливість проводити деякі із них в учбовому біржовому залі, який повністю технічно укомплектований та вміщує достатню кількість учасників", - сказав директор клієнтського відділу "Gainsfort-Online" Дмитро Першин.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях