ФБ ПФТС провела навчальний семінар для співробітників НБУ

14 апреля 2011, 18:01
0
5
ФБ ПФТС провела навчальний семінар для співробітників НБУ

14 квітня 2011 року в учбовому біржовому залі ФБ ПФТС відбувся навчальний семінар для співробітників Генерального економічного департаменту , Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку, Генерального департаменту грошово-кредитної політики Національного банку України. В рамках семінару учасники ознайомилися із функціональними можливостями біржового терміналу Trade SE торгової системи PFTS NEXT та провели тестові торги на ринку котировок.

За словами Члена Ради Директорів ФБ ПФТС Ігоря Селецького, на ФБ ПФТС зосереджений весь вторинний біржовий ринок ОВДП, частка державних цінних паперів у біржовому обороті за результатами минулого року зросла до 89,2%. "Ми активно співпрацюємо із Національним банком України та його депозитарієм і зацікавленість до торгових можливостей нашої системи з боку НБУ цілком закономірна. З початку цього року загальний обсяг торгів ОВДП на біржі сягнув 17 млрд грн", - сказав Ігор Селецький.
Керівник проекту інтернет-трейдингу і брокерських систем ФБ ПФТС Андрій Олійник зазначив, що навчальний біржовий зал (http://pfts.com/uk/seminar/) ФБ ПФТС був створений для презентацій ринку і його учасникам усіх програмних продуктів ФБ ПФТС та ММВБ.
Зокрема, у залі можна провести навчальні угоди через термінал Trade SE або PFTS Investor на ігровому сервері, ознайомитися з інформаційними продуктами PFTS Trade Info або MICEX Trade Info у режимі онлайн.
Окрім спеціалізованих семінарів для професіоналів фондового ринку спеціалісти фондової біржі проводять на щотижневій основі навчальні семінари і для початківців.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях