Всеукраїнський комітет "Наступ" приєднується до всеукраїнської громадянської акції "Вперед"

5 мая 2011, 15:47
0
44
Всеукраїнський комітет  Наступ  приєднується до всеукраїнської громадянської акції  Вперед

5 травня під час прес-конференцій в агентстві "Укрінформ" лідери Всеукраїнського комітету "Наступ" заявили про підтримку ініціативи проведення масштабних громадянських акцій "Вперед". Руслан Секела, координатор Всеукраїнського комітету "Наступ", розповів про основні вимоги до влади та причини приєднання до протестів.

Однією з головних вимог комітету є прийняття "Народних реформ" - низки законів, які регулюють систему спрощеного оподаткування для малого бізнесу. "Ці закони дійсно відображають думку людей. Бо вперше за 20 років незалежності були розроблені під час масштабних громадських обговорень за участю підприємців" - зазначив Р. Секела.

Іншою вимогою "Наступу" є врегулювання відносин у сфері валютного кредитування. Тобто закріплення на законодавчому рівні права повернення кредитів в іноземній валюті по тому курсу, по якому була видана позика.

Крім того, Руслан Секела наголосив, що комітет жорстко вимагає відставку діючого уряду. "Діючий Кабінет міністрів дискредитував себе, бо не виконав вимог "податкового" майдану. Наприклад, низку законопроектів "Народних реформ" від Наталі Королевської, які власне і регулюють систему спрощеного оподаткування для підприємців, не були включені до порядку денного" - сказав Р. Секела.

Також "Наступ" вимагає від влади припинити соціально-політичні "експерименти" над людьми. Тобто, перестати роз’єднувати українців. За словами Р. Секели наступного понеділка, 9 травня, у Львові готуються акції-провокації,  за участю більше тисячі бойовиків з Росії. Такі заходи якраз і покликані загострити протистояння між Заходом та Сходом. Тому Комітет закликає до мирного проведення акцій. "Комітет "Наступ" звертається до силових структур не допустити кровопролиття. І ми наголошуємо, що ніякі рейтинги не коштують життя людей" - сказав Р. Секела.

За словами Ігоря Бурлаки, координатор Сумського представництва Всеукраїнського комітету "Наступ", наразі країна перебуває у стані протистояння і об’єднуючою силою може стати мале підприємництво. "Малий бізнес – це майбутнє держави" - зазначив І. Бурлака.

Сергій Журман, координатор Чернігівського представництва Всеукраїнського комітету "Наступ",  що комітет не висуває ніяких конкретних політичних діячів. Але в той же час виступає мірилом довіри до тих чи інших політичних діячів.

Варто зазначити, що 14 травня відбудеться інші акції протесту співорганізаторів "податкового" майдану. Як сказав Руслан Секела, "День гніву" є своєрідним заходом "розкачування" перед Весняним маршем протесту 19 травня в рамках всеукраїнської громадянської акції "Вперед".

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях