Підтримка Червоного Хреста є спільним обов’язком депутатського корпусу і КМДА - Алла Шлапак

18 мая 2011, 14:12
0
3
Підтримка Червоного Хреста є спільним обов’язком депутатського корпусу і КМДА - Алла Шлапак

Сестри милосердя, що працюють у столичній організації Червоного Хреста, однозначно, повинні отримати пільговий проїзд. Про це, коментуючи результати засідання Постійної Комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту зазначила її Голова – Алла Шлапак.

"Члени Комісії одноголосно підтримали рішення щодо надання сестрам Червоного Хреста права на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. На ці потреби потрібно близько 40 тис. грн.. Зважаючи на соціальну значущість роботи, яка лягає на плечі співробітниць Червоного Хреста, я впевнена, що депутатський корпус підтримає рішення Комісії і доручить виконавчому органу віднайти необхідні кошти", - зазначила Алла Шлапак.

При цьому депутат пояснила, що раніше співробітники Червоного Хреста, як і соціальні працівники, забезпечувалися безкоштовним проїздом в рамках реалізації міської Програми "Турбота", однак, цього року, при ухваленні нової Програми "Турбота. Назустріч киянам", виконавчий орган не включив сестер милосердя до переліку пільговиків.

Крім того, Алла Шлапак переконана, що депутатський корпус повинен підтримати Товариство Червоного Хреста також і у питанні орендування приміщення на пільгових умовах, хоча за висновком Головного управління комунальної власності, ця організація не підпадає під категорію пільговиків.

"Товариство Червоного Хреста діє у Києві більше 90 років і надає підтримку хворим, нужденним, тим, хто опинився в біді. Місія, яку виконує ця організація, її проекти - не знають расових, релігійних, політичних кордонів. Червоний Хрест - одна із тих організацій, яка не викликає сумнівів, коли йдеться про необхідність виказати їй підтримку. А тому, я щиро вірю, що і депутатський корпус, і виконавчий орган, зможуть об’єднати зусилля і віднайти необхідний ресурс, щоб Товариство плідно працювало і надалі", - зазначила Алла Шлапак.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях