Adizes problem solving

18 октября 2012, 10:29
0
17
Adizes problem solving

26-28 листопада запрошуємо управлінців на поглиблений курс з прийняття рішень за методологією Адізеса в kmbs.

Програму розроблено для компаній, які прагнуть максимально покращити якість внутрішніх рішень і одночасно максимізувати шанси на їх впровадження.

 

Даний курс, що не має аналогів в СНД, надає цілісну картину методології Адізеса. Всі основні методологічні підходи розроблено Інститутом Адізеса для навчання внутрішніх інтеграторів.

 

Основні питання курсу:

  • Формування та взаємодія високоефективної і результативної команди в період змін;
  • Підходи до розробки командних рішень та їхнього подальшого оперативного впровадження;
  • Системне управління організацією в середовищі, що швидко змінюється.

 

Учасники програми «Adizes problem solving (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Menedzhment/Adizes_problem_solving)» отримають:

  • розуміння методології Адізеса, як цілісної живої філософії управління компанією та її практичного втілення;
  • знання, необхідні для створення та управління високоефективними командами в період змін;
  • можливість визначення власного стилю управлінця (тест на визначення РАЕІ) та стадії життєвого циклу організації (тест на визначення на якій стадії ЖЦ знаходиться організація);
  • знання підходів до формування структури організації за принципами ролей менеджменту;
  • практичне відпрацювання управлінських інструментів взаємодії в команді при прийнятті рішень, можливість випробувати себе в різних ролях під час спеціальних бізнес-симуляцій.

 

 

Дати проведення: 26-28 листопада 2012

Вартість: 850 $ [оплата здійснюється в гривні за курсом НБУ в день оплати]

Для випусників курсу "Adizes Problem Solving" 2-й та 3-й день - 475 $.

 

Ознайомитись з детальною програмою курсу (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Menedzhment/Adizes_Practical_Breakthrough).

 

Викладачі:

Володимир Павелко,

[директор програм МВА Києво-Могилянської Бізнес Школи (http://kmbs.ua/uk/), сертифікований викладач Adizes Institute (USA). Викладає в kmbs курси: Управління змінами, Лідерство та Організаційний розвиток.

 

Олексій Капуста,

[директор видавництва ВД "Стандарт (журнали "Управління компанією" та "Новий маркетинг"], випускник МВА від Києво-Могилянської Бізнес Школи (http://kmbs.ua/uk/), з 2008 р. проводить тренінги з  тайм-менеджменту та особистої ефективності, має кваліфікацію викладача теорії менеджменту Адізеса, репрезентує інтереси Інституту Адізеса в Україні.

 

Місце проведення: Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] (http://kmbs.ua/uk/), Київ, вул. Волоська 8/5, 4-й корпус, 4-й поверх [044] 490 6635

З будь-яких питань щодо програми, будь ласка, звертайтесь до Олександра Потапова : +38 [044] 490 6635, +38 [097] 879 0993, potapov@kmbs.com.ua (file:///C:/Documents%20and%20Settings/kmbs/AppData/Local/Temp/notes65348E/potapov@kmbs.com.ua)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях