Новини Проекту Європейського Союзу «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби»

16 июля 2009, 13:38
0
13
Новини Проекту Європейського Союзу «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби»

Майже 500 суддів та працівників апаратів судів пройшли навчання протягом першого року діяльності Проекту ЄС

 

Київ, 20/07/2009 - Проект Європейського Союзу «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби», діяльність якого триватиме до грудня 2010 року, відзначатиме річницю своєї діяльності в Україні. З цієї нагоди Проект проведе брифінг для журналістів і прийняття, що відбудуться у понеділок, 20 липня 2009 року з 16:30 до 17:00 (брифінг для журналістів) та з 17:00 до 19:00 (прийняття) в офісі Проекту, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Академіка Богомольця 7/14, офіс 101.

 

Загальною  метою Проекту є надання допомоги в удосконаленні адміністрування судової системи та управління в судах  України. Протягом року своєї діяльності Проект проводив роботу за кількома напрямками. Основним напрямком діяльності Проекту стало впровадження масштабної навчальної програми для голів судів та працівників апаратів загальних судів у Київській, Харківській, Одеській та Львівській областях.

 

Протягом року діяльності в рамках Проекту було проведено 28 одноденних та 10 триденних навчальних заходів, загальна тривалість яких становить 58 навчальних днів. Всього 109 голів судів взяли участь у тренінгах з питань стратегічного планування та управління змінами. 79 керівників апаратів судів відвідали тренінги, що були присвячені питанням ефективної комунікації та стратегічного планування.  252 помічники суддів ознайомилися з роллю і важливістю професійної етики в судах. Більшість учасників  надала тренінгам найвищу оцінку.

 

Навчальна програма була розроблена з метою ознайомлення працівників апаратів судів з навичками та технікою сучасного управління, які вони зможуть застосовувати у своїй щоденній роботі. Навчальна програма була розроблена у співпраці з українськими партнерами Проекту - Верховним Судом України, Радою суддів України, Державною судовою адміністрацією України та Академією суддів України.

 

Під час проведення тренінгів широко використовувався інтерактивних підхід. Тренінги проводили українські тренери з питань управління та судді або експерти з питань судочинства з країн ЄС.

 

До завершення своєї діяльності в грудні 2010 року Проект планує провести 136 навчальних заходів, загальна тривалість яких становитиме  216 навчальних днів. Проект також розглядає можливість використання дистанційного навчання (навчання за допомогою мережі Інтернет) з метою підвищення кваліфікації працівників апаратів  судів в Україні.

 

На додаток до вищезазначеного Проект розробляє декілька посібників для голів судів та працівників апаратів судів з питань, що стосуються управління в судах. Посібники розробляються з метою їх практичного застосування і будуть зручними та легкими  для користування. Проект також займається здійсненням аналізу  практики управління і  процедур, які зараз існують в українських судах та розробляє рекомендації щодо їх удосконалення.

 

За подальшою інформацією та щодо акредитації на брифінг для журналістів звертайтеся, будь ласка,  до Анни Лєбєдєвої, Експерта з питань комунікацій та висвітлення діяльності Проекту, за телефоном (+38 063) 9489975, або на електронну адресу: anna.lebedeva@ujfp.org.ua

 

Проект фінансується ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ

 

Європейський Союз нараховує 27 країн-членів: 27 різних націй вирішили створювати своє майбутнє разом. За 50 років процесу розширення вони разом побудували зону миру, стабільності, прогресу і солідарності. Поважаючи національний суверенітет і територіальну цілісність, Європейський Союз став моделлю запобігання конфліктам і сприяння примиренню шляхом тісної співпраці задля досягнення спільної мети. ЄС не зосереджується лише на собі, а прагне поділитись своїми досягненнями і цінностями з народами і країнами за його межами.

Європейська Комісія є виконавчим органом Європейського Союзу.

 

Представництво Європейської Комісії в Україні

вул. Круглоуніверситетська, 10 

Київ, 01024

Україна

Тел: +38 (044) 390 80 10

Факс: +38 (044) 253 45 47

 

Проект впроваджується Консорціумом

на чолі з WYG International

 

вул. Академіка Богомольця 7/14

офіс 101  

Київ, 01024

Україна

Тел./факс: +38 (044) 253 08 47

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях