Коньяк “Довбуш Карпатський” советует: немного выдержки и здорового юмора не помешают. Самоизоляция - это ох как не просто.
Вообще-то, еще пару недель назад кто из нас не мечтал о том, чтобы никуда не бежать, не торопиться, а спокойно посидеть дома с компом, телефоном и телеком, в одиночку или в приятной компании? Кто же знал, что мечты сбудутся так скоро и так буквально. Но в компании с “Довбушем” и парой полезных советов вполне можно продержаться. Смотрите сами:
1. Что мы делаем “на домашнем”? Сидим, конечно же. Комп, телефон, телек, диван. Все как договаривались. Что в итоге? Затекла спина. Нужно пройтись. Самый популярный маршрут сейчас - от дивана к холодильнику. То есть, из гостиной в кухню (кстати, именно там, в кухне, вас ждет бутылочка коньяка - мягкого, вкусного “Довбуша Карпатського”... но мы отвлеклись.) Итак, маршрут этот - популярный, но короткий, и этого может быть недостаточно. Тут процитируем классика: “Яка розумная цьому альтернатіва?” Сделайте 10 приседаний. А потом - 10 отжиманий. Если не 10, то хотя бы 5. Хуже не будет.
2. От клацанья на телефоне и кликания мышкой сводит пальцы, и это вообще-то не шутка, а реальная проблема. Что делать? Дать волю рукам - например, починить вечно текущий кран. На выходе сплошные бонусы: кран не течет, жена в шоке, срочно варит борщ. Вы снова рубитесь в любимую “стрелялку”. В доме мир и покой. Награда герою - рюмочка коньяка, “Довбуш Карпатський” с вами!
3. Время идет, волосы отрастают. Парикмахерские на карантине. Как быть? Есть несколько вариантов.
• “Фиг с ним, пусть растет”. Медленно, но уверенно превращаемся в Чубакку. Отличный, кстати, персонаж. Риски: 1) вас не узнает сосед 2) вас не узнает смартфон. Бонус: домашним нравится, узнают, чешут вас за ушком.
• “Человек, помоги себе сам”. Радикально бреемся налысо. Риски: 1) вас не узнает сосед 2) вас не узнает смартфон 3) вас не узнает кот. Бонус: не нужно мыть голову - достаточно протереть спиртовой салфеткой.
• “За каждым великим мужчиной стоит гениальная женщина”. Вас стрижет жена. Риски: 1) вас не узнает сосед 2) вас не узнает смартфон 3) вас не узнает кот 4) вас не узнает жена. Бонус: сидеть дома будет проще. Пока не отрастет.
4. Люди в фейсбуках пишут, что во время карантина желательно каждый день одеваться так, как будто идешь на работу. Хотя кого мы обманываем этим маскарадом? В трениках намного удобнее. Не давит, не трет. Но и здесь есть риски. Предлагаем оптимальный вариант: повседневные треники, плюс джинсы раз в неделю, как тест. Чтобы не пришлось, как говорят девушки, “худеть к лету”.
5. И вот такой еще важный вопрос. Можно ли уважаемому человеку во время карантина смотреть смешную чушь в интернете? А тем более - лайкать и пересылать друзьям? Британские ученые (мы очень ценим их мнение) считают, что смех (а именно его вызывает чушь в интернете) укрепляет иммунитет. Как раз то, что нужно! Так что лайкайте на здоровье.
Ну а если серьезно, в это непростое время нам, как и коньяку, не помешает выдержка. Держимся, друзья. Пусть не гаснет огонь в душе. Лучшее - внутри. Ваш коньяк “Довбуш Карпатський”.
ЯК НЕ З’ЇХАТИ З ГЛУЗДУ НА КАРАНТИНІ
Коньяк “Довбуш Карпатський” радить: трохи витримки та здорового гумору не завадять.
Взагалі-то, ще декілька тижнів тому хто з нас не мріяв про те, щоб нікуди не бігти, не поспішати, а спокійно посидіти вдома з компом, телефоном та тєліком, на самоті або у приємній компанії? Та хто ж знав, що ці мрії здійсняться так скоро? Так, самоізоляція - це нудно й важко. Але у компанії з “Довбушем” та декількома корисними порадами триматися буде простіше. Ось дивіться, панове.
1. Що ми робимо “на домашньому”? Звісно ж, сидимо. Комп, тєлік, телефон. Все, як домовлялись. Що маємо? Терпне спина? Потрібно пройтись. Найпопулярніший маршрут у наші часи - від дивана до холодильника. Тобто, з вітальні до кухні (до речі, саме там, в кухні, чекає пляшечка коньяка - м’якого та смачного “Довбуша Карпатського”... але ми відволіклися.) Отже, маршрут популярний, але короткий, і цього може бути недостаньо. Цитуємо класика: “Яка розумная цьому альтернатіва?” Зробіть 10 присідань. А потім - 10 віджимань. Не зможете 10, то хоча б 5. Гірше не буде.
2. Від клацання на телефоні або від клікання мишкою зводить пальці, і це не жарт, а реальна проблема. Що робити? Дати волю рукам - наприклад, відремонтувати кран. На виході суцільні бонуси: кран не тече, дружина в шоці, терміново варить борщ. Ви знову повернулись до улюбленої “стрілялки”. Лад у хаті. В якості нагороди герою - чарочка коньяку, “Довбуш Карпатський” з вами!
3. Плине час, волосся росте. Перукарні зачинені. Що з цим робити? Маємо для вас декілька варіантів.
• “Та нехай росте”. Повільно, але впевнено перетворюємось на Чубакку. Ризики: 1) вас не впізнають сусіди 2) вас не впізнає смартфон. Бонус: домашнім це ок, чухатимуть вас за вушком.
• “Чоловіче, допоможи собі сам”. Радикально голимось налисо. Ризики: 1) вас не впізнають сусіди 2) вас не впізнає смартфон 3) вас не впізнає кіт. Бонус: не потрібно мити голову - достатньо протерти спиртовою серветкою.
• “За кожним відомим чоловіком стоїть геніальна жінка”. Вас стриже дружина. Ризики: 1) вас не впізнають сусіди 2) вас не впізнає смартфон 3) вас не впізнає кіт 4) вас не впізнає дружина. Бонус: сидіти вдома буде простіше. Доки не відросте.
4. Люди кажуть у фейсбуках, що під час карантину бажано щодня одягатися так, нібито йдеш на роботу. Нормальний маскарад. Хоча у трєніках набагато зручніше. Не тисне, не тре. Пропонуємо оптимальний варіант: щоденні трєніки та джинси раз на тиждень, в якості теста. Бо потім доведеться, як кажуть дівчата, “худнути до літа”.
5. І ось таке важливе ще питання. Чи можна під час карантину шановній людині дивитись смішну дурню в інтернеті? А тим більше - лайкати чи пересилати друзям? Британські вчені (а ми дуже цінуємо їхню думку) вважають, що сміх (а саме його викликає дурня в інтернеті) зміцнює імунітет. А це - саме те, що нам потрібно. То ж лайкайте на здоров’я.
А, якщо серйозно, у ці непрості часи нам, як і коньякам, не завадить витримка. Тримаймося, панове. Тримаємо вогонь у душі. Найкраще - те, що всередині. Ваш коньяк “Довбуш Карпатський”.
Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине