UA
 

"Рінат Ахметов - Дітям. Мирне літо дітям України": підсумки другої зміни літнього таборуПресс-релиз

Корреспондент.net,  29 августа 2022, 16:50
0
65
 Рінат Ахметов - Дітям. Мирне літо дітям України : підсумки другої зміни літнього табору

Психологічна реабілітація та відпочинок: завершується черговий сезон літнього табору Фонду Ріната Ахметова.

Свіже гірське повітря, активний відпочинок, майстер-класи, тренінги та психологічна реабілітація: все це про новий сезон проєкту "Рінат Ахметов — Дітям. Мирне літо дітям України".
 
Цього року проєкт розширив свої кордони, зібравши хлопців та дівчат із регіонів України, які найбільш постраждали від війни. Одним із головних нововведень другої зміни табору стало те, що разом із дітьми відпочивали та проходили психологічну реабілітацію дорослі члени родини.
 
За словами психологині Фонду Людмили Ібрагімової, люди, які пережили сильний стрес, іноді відчувають себе дуже самотніми. У літньому таборі вони розуміють, що не залишилися наодинці зі своєю бідою, адже психологи Фонду допомагають їм побачити майбутнє й рухатись далі.
 
Серед учасників проєкту — харків’янка Віта та її діти Ілля та Олександра.
 
"Ми дуже вдячні Фонду Ріната Ахметова. Зважаючи на обставини, ми би не змогли поїхати у інше місце, а тут мої діти можуть заспокоїтись та відпочити від вибухів і війни", — ділиться Віта.
 
Сьогодні Рінат Ахметов — єдиний благодійник в Україні, який системно й масштабно допомагає дітям. За час існування цього проєкту професійну психологічну допомогу та оздоровлення отримали понад 4600 дітей зі всієї країни.
 
За програмою "Рінат Ахметов — Дітям" за 17 років підтримку отримали понад 5 млн дітей.
ТЕГИ: детиРинат Ахметов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Читать комментарии