Кот Баюн добавил комментарий к статье
Попов рассказал, когда вернется в здание КГГА55
Україна йде в ЕС — 06.12.2013, 12:58
Стан Києва має бути кращим від того, що ми маємо. Це стосується не лише чистоти вулиць, але й освітлення, роботи громадського транспорту, всіх служб, що діють в Києві під керуванням КМДА, тощо. Проблеми стосовно незаконних забудівель -- це теж зона компетенції КМДА. Можна ще багато писати, але буде краще, якщо ти сам поцікавишся та почитаєш хоть щось з цього приводу.
А кто против? что есть такие здавомыслящие?
ТОЛЬКО ЭТИ ПРОБЛЕМЫ БЫЛИ ЕСТЬ И БУДУТ.
все что ты написал можно применить к любому другому городу Европы