Кот Баюн добавил комментарий к статье
Исхудавшая и больная Тимошенко и саммит ЕС - иностранная пресса
Разом будемо свободу і красу нести,
Хто сказав, що в одну воду двічі не ввійти,
І не буде на Майданах холоду зими,
Будь щаслива наша Юля – будемо і ми!
Будь щаслива, Юля,
Будь смілива, Юля,
Будь кохана, Юля,
Будемо і ми!
Петро Мага та Павло Зібров, 2009рік