Ірма Крат
Украина, г. Киев
Вчера, 07:26

Генпрокурор Рябошапка показав Ірмі Крат свою зарплату: 259 000 грн в місяць!

У зв'язку із тим, що певні персони в Україні отримують мільйонні премії та зарплати, Ірма Крат попросила генпрокурора натякнути цим "роботягам" про певну некоректність в таких заробітках.
Вчера, 12:10

Ірма Крат: Я тричі рятувала Авакова від звільнення!

Внутрішня політика, і зовнішня політика в середині країни, це зовсім не те, що людям показують по ящику! Дуже добре пам'ятаю, як арештували сина Авакова, і всі "друзі" зникли! А тепер про колишнього
21 января 2020, 09:48

Ірма Крат запитала у добровольця Азову із БПП: хто міг записати Гончарука?

Відповіді Азовця, мабуть таки, найближчі до істини, але давайте дочекаємося, як то кажуть, офіційної "брехні" !
22 января 2020, 01:20

Ірма Крат допитала відомих українських політиків: Хто замовив Гончарука?

Зараз всі обговорюють тему "туману в голові", котра ледь не лишила без голови самого головного героя цих розмов! Тож я вирішала поцікавитися про цю спецоперацію "самоліквідація" в наших політиків !
20 января 2020, 01:44

Ірма Крат допитала найсильнішу людину світу Ігора Побер: хто замовив Гончарука?

У представників різних політичних сил версії кардинально відрізняються одна від одної. Можна лише здогадатися, кого по завершенні цих подій зроблять винними. А поки що цікавимося у "колишніх"..
19 января 2020, 16:49

Ірма Крат запитала у Ганни Соломатіної: хто замовив Гончарука?

Чому пані Соломатіна вважає, що Юрій Вітренко не може претендувати на крісло прем'єра, ми в неї поцікавимося, згодом, в більш обширному інтерв'ю!
19 января 2020, 10:45

Ірма Крат запитала у Віталія Купрія: хто замовив Гончарука?

Навколо сучасних плівок "мельниченка", де в головній ролі Гончарук, а обговорювали, дякувати Богу не вбивство, галасу не менше. Тож хто саме міг так підставити молодих реформаторів, будемо дізнаватися
20 января 2020, 08:59

Ірма Крат запитала у Розенблата: "Хто замовив Гончарука?"

Абсолютно однакове запитання, я ставлю сьогодні політикам із різних політичних сил. Побачимо, хто із них, найбільше, був близьким до істини.
19 января 2020, 09:21

Ірма Крат запитала у Гончаренко: хто замовив Гончарука ?

Зараз всі обговорюють тему "туману в голові", котра ледь не лишила без голови самого головного героя цих розмов! Тож я вирішали поцікавитися про цю спецоперацію "самоліквідація" в наших політиків !
19 января 2020, 10:51

На Полтавщині втомилися чекати, і пропонують блокувати дороги

Нагадаю, що я подала свою кандидатуру на голову Лохвицької та Гадяцької адміністрації. Можливо ще подам заяву на голову Львівської та Закарпацької ОДА. Рішення за Президентом, на його вибір !