Нова економічна модель відносин між виробниками, торговими мережами та споживачами почала впроваджуватись в Україні

2 октября 2012, 16:50
0
22
Нова економічна модель відносин між виробниками, торговими мережами та споживачами почала впроваджуватись в Україні

27 вересня 2012 року в Києві відбулася прес-конференція з нагоди запуску нової економічної моделі відносин між учасниками ринку – «Програма-ЗЕТ». Програма-ЗЕТ – абсолютно нова форма взаємодії виробників, торгових мереж, банків та страхових компаній з кінцевим споживачем.

За словами ведучого автора «Програми-ЗЕТ» та президента Благодійної організації «Сфера-ЗЕТ» Андрія Резекулова: «Програма-ЗЕТ» є дійсно унікальною для світової практики. Розроблена міжнародним колективом авторів, більшість з яких наші співгромадяни, ми пишаємося тим, що стартує Програма саме з України. «Програма-ЗЕТ» пропонує унікальні переваги для кожного її учасника, якими є виробники, торгівельні мережі, банки, страхові компанії та, головне - кінцеві споживачі».

Всім учасникам програми вигідно брати в ній участь. Адже, завдяки участі в Програмі-ЗЕТ виробники мають змогу:

Ø  Заощадити близько 50% відсотків своїх витрат (рекламні видатки, націнка торгової мережі, націнка дистриб’ютора та ін.);

Ø  Отримувати 100% передоплату від торгових мереж за свою продукцію.

Торгові мережі, беручи участь в Програмі-ЗЕТ, отримують:

Ø  Додатковий притік покупців;

Ø  Збільшення вартості середнього чеку завдяки зростанню купівельної спроможності громадян.

Банки учасники програми отримують:

Ø  Притік клієнтів;

Ø  Збільшення грошового обігу гривні більш ніж в 2 рази за місяць;

Участь в Програмі-ЗЕТ, також вигідна і страховим компаніям, адже тепер вони мають змогу:

Ø  Збільшити кількість клієнтів за рахунок страхових внесків, за які регулярно сплачує Програма-ЗЕТ;

Ø  Збільшити довіру споживачів до послуг страхових компаній;

Ø  Участь в Програмі-ЗЕТ позитивно вливає на розвиток ринку страхових послуг в цілому.

Але, найбільшу та найпомітнішу користь від участі в програмі отримують кінцеві споживачі:

Ø  Винагороду у розмірі 5% від ціни товару;

Ø  Безкоштовну банківську картку;

Ø  Додаткові знижки на банківські послуги;

Ø  Безкоштовне страхування життя незалежно від віку;

Ø  Безкоштовну доставку товарів додому;

Ø  Безкоштовні автобусні маршрути;

Ø  Безкоштовні товари;

Ø  Гарантію якості продукту;

Ø  Безкоштовний консультаційний центр допомоги населенню.

Андрій Резекулов детально розповів про механізм отримання грошової винагороди споживачами: «Дізнатися про те, які магазини приймають участь в програмі, можна за телефоном гарячої лінії: 0 800 33 00 77. Для того, щоб стати учасником програми, покупцеві варто придбати товар з логотипом Z, а при розрахунку на касі споживачеві видається тимчасова картка участі в програмі - з цього моменту покупцеві автоматично нараховуються 5% від вартості товару-учасника. Щоб почати витрачати зароблені кошти, необхідно звернутися до найближчого банку-учасника Програми-ЗЕТ та отримати справжню електрону картку міжнародного формату, якою споживач може розраховуватися за будь-які послуги за своїм бажанням».

 

«Програма-ЗЕТ» - це багатогранна соціально-економічна система, яка включає в себе як економічну, так і значну соціальну складову. Так, з 13 серпня, в рамках Програми ЗЕТ, по всій Україні працює номер єдиного інформаційно-консультаційного центру допомоги населенню (0 800 33 00 77), зателефонувавши на який, кожен житель України має змогу отримати інформаційну довідку або отримати консультацію юриста, психолога чи  іншого фахового працівника.

 

«Українці не звикли отримувати що-небудь задарма, не вміють довіряти та рідко допомагають іншим. Телефон допомоги, який ми заснували, дозволяє людині довірити свої проблеми та бути почутою. Ми створили «Програму-ЗЕТ» для того, щоб споживачі нарешті змогли отримувати винагороду за свій вибір, а виробники, торгівельні мережі, банки та страхові компанії почали дбати про людей, адже всі економічні установи існують завдяки вибору кожного з нас. «Програма-ЗЕТ» - це не одноразова чи тимчасова політична допомога, а постійний проект, направлений на покращення життя кожного українця» - зазначив Андрій Резекулов.

 

Також, у серпні цього року було запущено безкоштовні автобусні маршрути у Львові та Дрогобичі, а на цьому тижні, 25 вересня, подібний автобус почав курсувати і в Києві. Надалі, планується запуск безкоштовних автобусів в інших областях України.

 

А вже незабаром споживачі зможуть знайти товари зі знаком «Програми-ЗЕТ» на полицях супермаркетів та отримати всі переваги участі в програмі.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях