sobaka1barabaka добавил комментарий к статье
В Чечне разбился вертолет ФСБ.
Те, що прийде мало людей - майже факт. Вдень в основному всі на роботі, а ввечері збори робити - теє не найкращий варіант, тому що всі вже втомлені. На вихідних багато людей мають свої плани, їдуть з міста.
Так. Людей прийде небагато, в найкращому випадку - 50 %.
Але маючи на руках рішення з підписами цих людей - ви будете мати таким чином дієвий аргумент для всіх інших.
От Сєргєіч пише:
"Вообще, наш народ (украинский, для тех, кто на бронепоезде), один из самых трудных в этом плане. Каждый себе на уме, у каждого хата с краю, каждый пытается наипать ближнего, ибо иначе будет чувствовать себя лохом."
Це неправда.
1. Як багато провів Сєргєіч зборів за своє життя?
2. Якщо він їх не проводив - то доведеться визнати, що це його проекція.
Якби Сєргєіч був правий - домофонів би не ставили. Але я вже не памятаю, коли я востаннє бачив підїзд без домофону. Тобто реальність спростовує твердження Сєргєіча.
Навпаки, саме на зборах, перед іншими людьми, люди можуть проявити найкращі свої якості. Їх стимулюватиме бажання гарно виглядати перед іншими.
Часто найблагородніші рішення приймаються саме колективно.
І саме тому, що якщо навіть комусь таке рішення не сподобається - він не стане виступати проти, щоб не виглядати неблагородно на фоні інших, тих, які підтримають рішення.
Тут важливим є ще деякі моменти:
1. Треба бути готовим дати чесну відповідь на будь-яке запитання. Якщо ви не знаєте відповіді - погано, але все ж краще, ніж якщо ви збрешете. Якщо збрешете - втратите довіру і вашу пропозицію можуть не підтримати, навіть якщо вона в цілому непогана.
2. Ніколи не треба навязувати свою позицію. Її треба лише пояснювати, надаючи людям інформацію для прийняття рішення щодо вашої пропозиції. Люди не люблять, коли їм щось навязують. Опишіть ситуацію, дайте пропозицію щодо її вирішення і попросіть визначитись щодо неї. Якщо ваша пропозиція дійсно гарна - її обовязково підтримають. Якщо, звичайно, ви не дали приводу людям не вірити вам.