Всеукраїнська Жіноча Асамблея "Представленість жінок у вищих ешелонах влади"

18 марта 2011, 11:10
0
8
Всеукраїнська Жіноча Асамблея Представленість жінок у вищих ешелонах влади

21 травня 2011 в Києві відбудеться Всеукраїнська Жіноча Асамблея, присвячена питанням представленості жінок у вищих ешелонах влади.

21 травня 2011 в Києві відбудеться Всеукраїнська Жіноча Асамблея, присвячена питанням представленості жінок у вищих ешелонах влади.
Актуальність: Головними аргументами необхідності сприянню представленості жінок у вищих ешелонах влади є:
 • Жінки складають більшу половину населення України й повинні мати відповідний вплив на прийняття політичних рішень. Це питання демократії. Досвід інших держав та попередніх поколінь доводить, що політика в інтересах жінок можлива лише за умов, коли жінки самі беруть участь у формуванні та здійсненні такої політики.
 • Якщо жінка буде брати участь у виробленні політичних рішень – суспільство ефективно використає надзвичайні інтелектуальні ресурси й досвід жінок.
 • Інтереси чоловіків і жінок, у силу їх фізичних розбіжностей, не можуть співпадати, тому одні не можуть представляти інших. Представленість жінок в українському істеблішменті позитивно вплине на психологічний, економічний і політичний стан всього українського суспільства.
 • На сьогоднішній день все більше країн-членів ЄС ввели гендерні квоти представництва жінок у владі та раді директорів компаній. Як країна, що орієнтована на євроінтеграцію, Україна має врахувати тренди, що формуються в ЄС і згідно з визначеною Стратегією iнтеграцiї України до Європейського Союзу адаптувати своє законодавство щодо гендерних питань.
 • Мета проведення Асамблеї: Залучення уваги громадськості до проблеми недостатньої представленості жінок у вищих ешелонах влади, і під егідою Жіночого комітету ПІТ.Ua об’єднати зацікавлених осіб в робочий орган для формування і просування громадських ініціатив, включаючи законодавчих, по посиленню представленості жінок в органах ухвалення рішень бізнесу, політики, суспільства.
  До участі у конференції запрошуються особи з активною громадянською позицією, зацікавлені в рівній представленості жінок у вищих ешелонах влади: представники жіночих та молодіжних громадських організацій, представники політики та бізнесу, жіночі і молодіжні лідери, представники ЗМІ.
  У програмі Асамблеї:
 • Доповіді організаторів Асамблеї з аналізом поточної ситуації представленості жінок в українському істеблішменті.
 • Виступи представників бізнесу, політики і суспільства, що мають практичний досвід в просуванні у вищі ешелони влади, з подальшою дискусією з учасниками Асамблеї.
 • Обговорення перспектив розвитку ситуації і необхідних дій для поліпшення тенденції.
 • Заявки на участь приймаються на електронну адресу profcom@pit.org.ua. Термін подачі заявок: для доповідачів та слухачів - до 10 квітня. У разі якщо Ви бажаєте виступити з доповіддю, просимо надіслати тези виступу за електронною адресою profcom@pit.org.ua.
  Організатор Асамблеї: Жіночий комітет ПІТ.Ua
  ПІТ.Ua - Українська спілка професіоналів інформаційних, комунікаційних та бізнес технологій
  http://female.pit.org.ua/
  e-mail: profcom@pit.org.ua
  Телефон: +38 095 626 00 26
  02068, м. Київ, вул. Урлівьска, 9 к.91.

  Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

  Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
  powered by lun.ua
  Загрузка...

  Корреспондент.net в cоцсетях