Державний сектор зацікавився WEB 2.0 та інфографікою

22 апреля 2011, 12:17
0
7
Державний сектор зацікавився WEB 2.0 та інфографікою

Компанія "Фанк і консалтинг" провела серію тренінгів для представників центральних органів виконавчої влади, відповідальних за зв’язки із громадськістю та ЗМІ. Тренінги проходили в рамках програми "Ефективна комунікація в державному секторі", впровадженої Школою вищого корпусу державної служби за підтримки Посольства США в Україні.

Під час програми були розглянуті теми по співпраці з медіа в інтернет-просторі, використання інструментів WEB 2.0 та інфографіки для моніторингу і формування комунікаційних потоків. "Тренінг дав можливість учасникам отримати знання про техніки фахових ключових повідомлень у системі WEB 2.0, основні напрямки ефективних дій для формування комунікації у новітніх медіа, ознайомитись із засадами візуального мислення та успішними прикладами трансформування даних, засвоїти знання про новітні методи структурування і виділення інформації за допомогою інфографіки та інших інструментів", - зазначила бізнес-тренер та власник компанії "Фанк і консалтинг" Дзвенислава Новаківська.

Д. Новаківська підкреслила важливість нових медіа (і WEB 2.0, зокрема), що сьогодні активно розвиваються в Україні. "Стояння осторонь змін може призвести до того, що інформаційні потоки про діяльність держорганів будуть переважно складатись з матеріалів та новин від осіб, не причетних до цих інституцій. Моніторинг інтернет-простору України підтверджує ситуацію, коли формування думки про подію в органах влади йде, наприклад, від експертних матеріалів в блогах", - говорить Д. Новаківська.

За словами експерта, важливим інструментом в роботі державних прес-структур є візуалізація даних і цей інструмент критично необхідний для державних установ, "яким потрібно чітко і оперативно донести інформацію до населення України чи певної цільової групи. Це необхідно не лише для мінімізації помилкових трактувань, але й для зменшення індивідуальної роз'яснювальної роботи працівниками органів влади у місцях прийому громадян", - підкреслила керівник "Фанк і консалтинг".

Враховуючи обмежені людські ресурси, якими оперують прес-служби, бізнес-тренерами було запропоновано техніки створення візуалізацій на базі доступного усім програмного пакету Microsoft Office, а також відкритих ресурсів, які допомагають створювати статичну та динамічну інфографіку самостійно, без спеціальних IT-знань.

Зазначимо, що учасниками згаданої навчальної програми були представники таких державних структур: Антимонопольного комітету України, Державної податкової служби, Служби безпеки України, Державного комітету статистики, Державного агентства України з інвестиційного розвитку, Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, Державної міграційної служби, Державного агентства з управління державними корпоративними правами та майном, Міністерства оборони, Міністерства культури, Міністерства з освіти і науки, молоді і спорту, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

"ФАНК І КОНСАЛТИНГ" спеціалізується на наданні послуг з розвитку і навчання персоналу з використанням інноваційних технологій у сфері короткострокової бізнес-освіти.

Компанія була заснована в 2005. Серед клієнтів: МТС, Укрсиббанк, ОТП Банк, Альфа Страхування, PZU Україна, Тойота, Whirpool та інші.

Послуги компанії: авторські бізнес-ігри, тренінги, корпоративні заходи.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях