В Україні почав діяти перший безкоштовний номер інформаційно-консультаційної допомоги населенню

28 августа 2012, 14:04
0
35
В  Україні почав діяти перший безкоштовний номер інформаційно-консультаційної допомоги населенню

13 серпня, в рамках програми соціально-економічного розвитку «Програма-ЗЕТ», по всій території України починає діяти безкоштовний номер єдиного центру інформаційно-консультаційної допомоги населенню – 0 800 30 00 77. Ця подія є безпрецедентною для усього світового досвіду – адже подібного центру, що охоплював би дійсно всі напрямки консультаційної соціальної допомоги, не існує більше в жодній країні.

 Унікальність даного номеру полягає в тому, що зателефонувавши на нього, користувач зможе не тільки отримати різноманітну допомогу від фахівців, але й інформаційну довідку з будь-якого питання. Послуги call-центру є абсолютно безкоштовними для  мобільних та стаціонарних телефонів по всій території України.

 

Зателефонувавши,  користувача спочатку з’єднають з оператором call-центру, який, надасть Вам першочергову допомогу, або, в разі необхідності, потрібну довідкову інформацію. Всі оператори call-центру мають спеціалізовану вищу освіту та відповідну підготовку. В разі, якщо оператор не може надати вузькопрофільну допомогу по Вашому питанню, він з’єднає Вас з високопрофесійними консультантами: медичними робітниками, психологом, юристом, представником будь-якої релігійної конфесії та іншими фаховими працівниками. На відміну від раніше існуючих номерів довіри після того, як Вас з’єднали з консультантом, Ваша розмова з ним не записується. Адже ми приділяємо велику увагу питанню поваги до кожного, кому потрібна допомога. При бажанні, допомога надається абсолютно анонімно.

 

Як зазначає автор проекту «Програма-Z» та президент благодійної організації «Сфера-Z» Андрій Резекулов:«Вас не будуть лікувати по телефону, Вам порадять, як бути здоровим. Вам не будуть вести по телефону судовий процес, Вам порадять, що робити, щоб уникнути проблем або одержати перемогу. Вашу проблему не вирішать психологи чи представники духовенства, вони порадять Вам, як уникнути  проблем. А головне – нададуть те почуття захищеності, якого сьогодні так потребує кожен українець».

 

Презентація call-центру відбулась 21 серпня, у Львові. На прес-конференції автор проекту «Програма-ЗЕТ» Андрій Резекулов, директор єдиного центру інформаційно-консультаційної допомоги населенню Віктор Іванов та соавтор проекту «Програма-ЗЕТ» Світлана Ганюк, розказали про ідею створення call-центру, його доцільність та мету.

 

Також, на прес-конференції були присутні представники різних релігійних єпархій, зокрема, священики Свято-Георгіївської церкви м. Львова, представники Львівської Єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, представники Церков Євангельських Християн-Баптистів, Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

Номер єдиного центру інформаційно-консультаційної допомоги населенню (ЄЦІДН) діє на постійній основі, з 9.00 до 21.00 та безкоштовно по всій території України.

 

Інформаційно-консультаційна допомога населенню надається в рамках соціально-економічної програми «Програма-Z».

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях