Дмитро Снєгирьов
Украина,
21 июня 2019, 12:29

У Авакова вимагають звільнити з лав МВС скандального кандидата на посаду очільни

Коментуючи своє звернення до міністра МВС України Авакова А.Б. Дмитро Снєгирьов підкреслив: «Грубе та цинічне порушення норм діючого законодавства України людиною, яка за своїм службовим становищем повинна викладати та безумовно дотримуватися самої букви Закону, є кричущим фактом. На підставі вищенаведеного, вимагаю звільнення Комарницького В.М. з органів внутрішніх справ».
19 июня 2019, 19:19

Хто такий Віталій Комарницький і чи боровся він із сепаратистами в Луганську

Показово, що на мітингу під стінами університету присутні озброєні бойовики так званого "загону самооборони", організованого за сприяння народного депутата України Струка. Серед учасників мітингу і ватажок терористів "ЛНР" О. Карякін, який дає поради ректору університету В.М.Комарницькому, як останньому краще написати листа в МВС України.
18 июня 2019, 21:30

Не те мав на увазі Або Від кого захищає Донбас сепаратист Струк

Виявляється, що під час виступу на мітингу 9 травня 2014 року, коли Струк говорив про негайне знищення тих, чия нога ступить на землю Донбасу, він мав на увазі не вояків ЗСУ, а ... гітлерівських загарбників.
18 июня 2019, 09:16

Як італійські найманці воюють на Донбасі

Слід зазначити, що розслідування конкретних злочинів найманства в Україні не було. Деякі бойовики були звинувачені побічно в порушенні територіальної цілісності України, незаконному перетині її кордону, участі у діяльності терористичних груп і організацій, в незаконно організованих збройних формуваннях. До таких невтішних для української сторони висновків дійшли представники Організації Об'єднаних Нації за результатами візиту в Україну.
14 июня 2019, 16:38

СБУ досі не вручила підозру нардепу сепаратисту Струку

А поки СБУ робить вигляд, що не бачить Струка, останній,за інформацією ЗМІ, підкуповує виборців окулярами.
13 июня 2019, 17:16

Російсько-окупаційні війська намагаються дискредитувати ЗСУ за допомогою фейків

Таким чином, попри надані російськими кураторами і бойовиками запевнення у дотриманні режиму тиші, останні свідомо ведуть обстріли позицій ЗСУ з житлових районів, наражаючи на небезпеку мирне населення, намагаючись таким чином звинуватити ЗСУ в порушенні правил ведення війни.
10 июня 2019, 22:48

Російські окупанти зірвали домовленості щодо розведення сил поблизу Станиці Луга

Нагадаю, нещодавно спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Мартін Сайдік повідомляв про те, що 10 червня планується розпочати розведення сил на ділянці в Станиці Луганській.
8 июня 2019, 10:09

Чи сяде до буцегарні Петро Порошенко?

Зеленський в цій ситуації вибрав зручну позицію «над сутичкою». Він ніби ні при чому, в розслідування не втручається.
7 июня 2019, 09:57

Росія стягує техніку та живу силу в Луганськ

Примітно,що спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Мартін Сайдік повідомив, що 10 червня планується розпочати розведення сил на ділянці в Станиці Луганській.
5 июня 2019, 21:37

Війна в Україні: скільки дітей загинуло на Донбасі?

Для десятків тисяч дітей ця війна обернулася насильством – психологічним, сексуальним, фізичним. Близько 15 тисяч неповнолітніх постійно знаходяться у небезпеці та страху обстрілів з боку російського агресора. Психологічні травми, отримані ними зараз, назавжди залишаться у їхньому житті.