Дмитро Снєгирьов
Украина, Луганськ
14 июня 2017, 12:42

Схема не спрацювала: як росіяни не дали Плотницькому заробити на автобусах

Варто зазначити, що ще в грудні 2015 року аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв про можливість передачі в "ЛНР" російських автобусів і розроблену під цю програму представниками влади самопроголошеної "республіки" схему списання "бюджетних" коштів.
13 июня 2017, 19:37

Великі втрати бойовиків: окупаційна влада приховує реальну кількість загиблих

Всі операції ЗСУ поблизу Бахмутської траси не суперечать Мінським домовленостям, оскільки територія, на якій проходять військові дії, згідно з цими домовленостями має перебувати під контролем України.
12 июня 2017, 07:50

"Гарячий" луганський напрямок: успішна контратака ЗСУ та серйозні втрати терорис

Своїми діями українська армія продемонструвала, що вміє не тільки оборонятися, але й успішно контратакувати.
9 июня 2017, 20:18

Кремль змінив тактику військового протистояння на сході України

Обстріли терористами шкіл і лікарні не можна назвати ескалацією військового напруження. Це штучне нагнітання військового протистояння. Таким чином проросійські терористи намагаються тримати Україну в тонусі. Робиться це для створення інформаційної картинки, і певних настроїв в українському суспільстві, що краще поганий мир, ніж ось така війна.
3 июня 2017, 11:42

«Газпром» збільшив постачання газу в ОРДЛО

Українським офіційним структурам необхідно дати чітку оцінку щодо збільшення Росією постачання обсягів газу на окуповані території Луганської і Донецької областей без узгодження цих обсягів з «Нафтогаз Україна».
27 мая 2017, 04:33

Як витік інформації змусив бойовиків назвати імена полонених українських розвідн

Разом з тим, аналітичний відділ ГІ "Права Справа" звертає увагу, що співробітниками "МДБ ЛНР" не оприлюднено прізвище четвертого українського бранця, чиє знаходження у полоні може бути використано спецслужбами бойовиків для організації провокацій проти ЗСУ і українських спецслужб з метою звинувачення їх у здійсненні диверсійних актів на територіях
22 мая 2017, 22:28

Плотницький збільшив охорону

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", протягом останніх днів на вулицях окупованого Луганська спостерігаються посилені заходи безпеки із залученням додаткових сил з числа співробітників так званого "МВС ЛНР".
17 мая 2017, 19:44

Півмільярда зарити в дороги, або Чому з українського бюджету фінансують бойовикі

"Також є інформація щодо особистих і ділових стосунків Кочаряна з Олександром Єфремовим і лідером бойовиків "ЛНР" Ігорем Плотницьким. Іншими словами, кошти, отримані з бюджету України, йдуть на зміцнення бойових позицій бойовиків "ЛНР" в такий скрутний для країни час"
16 мая 2017, 11:43

Бойовики намагаються дискредитувати українську армію

Наразі політичному керівництву РФ та їх місцевим посіпакам вкрай потрібно зробити Україну державою-терористом, щоб вийти з формату Мінську і відтак позбутися економічних санкцій.
15 мая 2017, 19:27

На Бахмутці бойовики втратили убитими і пораненими більше 20 осіб

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", внаслідок боєзіткнень з вояками ЗСУ бойовики так званої "ЛНР" понесли великі втрати у живій силі і техніці. Важкі втрати серед о